Yel değirmenleri, kiliseleri, özgün bir mimariye sahip evleri, müzeleri, tertemiz plajları ve gece hayatıyla dopdolu bir Mykonos gezisine hazır olun!

EN KISA
YOLCULUK
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

Lines JET
Yetişkin Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Çocuk Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Bebek Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Motor Tek Yön 0,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 0,0
Binek Araç' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Minibüs' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Otobüs Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0

None Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
None Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
None Gezi Rehberi

Seferihisar Mykonos Feribot Bileti

Türkiye’nin nadide güzelliklerinden biri olan Seferihisar üzerinden Yunanistan adalarına geçiş yapabilirsiniz. Son dönemde özellikle Mykonos Adası bu konuda başı çekiyor. Tertemiz denizi, kendine has gece hayatı, kiliseleri ve yel değirmenleri ile rengarenk bir ada olan Mykonos, bazı Yunanistan şehirlerinden bile daha fazla turist çekmeyi başarıyor. Bu küçük adaya Türkiye’den gitmek için aktarmalı feribot seferlerini değerlendirebilirsiniz. Seferihisar tatilinizi daha da renklendirmek, kısa süreliğine de olsa yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Seferihisar Mykonos feribot bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz. Feribotlines.com üzerinden farklı firmalara ait Mykonos feribot biletlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede sezonun en yoğun olduğu dönemler de dahil olmak üzere uygun fiyatlar karşılığında Mykonos feribot bileti bulmanız mümkün.    

Mykonos’a normal koşullarda Türkiye üzerinden direkt olarak gitmek mümkün değil. Bu nedenle Atina, Samos, Sakız, Midilli gibi adalar üzerinden Mykonos’a geçilebiliyor. Kalkış ve varış saatleri, güzergah, bilet fiyatları vs. her adada değişiklik gösterebiliyor. Seferihisar Mykonos feribot saatleri için güncel olarak Feribotlines’ı ziyaret etmeniz oldukça önemli. Aktarmalı bir güzergah olduğu için feribot, Seferihisar’dan genellikle sabahın erken saatlerinde kalkıyor. Yine de bu durum sezon yoğunluğuna göre değişiklik gösteriyor. Seferihisar Mykonos feribot seferleri konusunda genelde Samos’ta yer alan Karlovasi Limanı,  kritik bir rol oynuyor.   Anek Lines, Blue Star Ferries, Minoan Lines gibi firmaların seferlerini tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Her sene özellikle de yaz aylarında milyonlarca turisti ağırlayan Mykonos’a feribotla ulaşmak apayrı bir keyif şüphesiz. Seferihisar Mykonos Adası feribot bileti için normal ve VIP koltuk seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca çocuklar ve yetişkinler arasında belli fiyat farkları söz konusu. Yurt dışı çıkış harcı ve vize ücreti, genellikle bilet fiyatına dahil edilmiyor. Seferihisar Mykonos feribot seferi ile toplamda yaklaşık olarak 5 saat sürüyor. Biletlerde iptal opsiyonu bulunmadığı için gününü ve saatini dikkatli bir şekilde seçmeniz oldukça önemli. Seferler, Yunan feribot firmalarının inisiyatifinde olduğu için feribotların kalkış saatleri sezonun her döneminde farklılıklar gösterebiliyor. Online olarak bulunduğunuz her yerden feribot biletinizi temin etmenin ayrıcalığını hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Firmalara ait bilet fiyatlarını, kalkış ve varış saatlerini listeleyin ve sizin için en uygun güne karar verin.

Seferihisar Mykonos feribot bileti al seçeneğini değerlendirmek suretiyle görme şansı edineceğiniz bu çok özel ada, sizi ve sevdiklerinizi adeta büyüleyecek.  Sıcaklık ortalamasının son derece yüksek olduğu Mykonos’un turkuaz renkli denizden hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Her köşesi apayrı bir renk, apayrı bir coşku barındıran “Beyaz Ada”  güney ve kuzey olmak üzere iki temel bölümden oluşuyor. Meşhur gece hayatının, sınırsız partilerin, dansların ve müziğin bir an olsun durulmadığı bölümü merak ediyorsanız, yönünüzü güneye çevirmelisiniz. Daha sakin, daha huzurlu bir atmosfer arıyorsanız da adanın kuzey kesiminde vakit geçirebilirsiniz.  Son derece güzel bir manzarası bulunan ada, zaten küçük bir yer olduğu için bir yerden bir yere ulaşmak sizi çok zorlamayacaktır. Yel değirmenleri, kiliseleri, özgün bir mimariye sahip evleri, müzeleri, tertemiz plajları ve gece hayatıyla dopdolu bir Mykonos gezisine hazır olun.

Devamını Oku