HAKKIMIZDA

Feribotlines tüm yurt dışı feribot bileti ve seyahat esnasındaki ihtiyaçlarınızda destek olmak için sizinle! Türkiye’den yurtdışına sefer yapan tüm feribot firmalarını tek çatı altında toplamak için yola çıkan Feribotlines ile istediğiniz lokasyondaki tüm feribot firmalarını görebilir, seyahatinize en uygun seferleri bulabilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tüm feribot firmalarını karşılaştırın, seçin ve satın alın. Üstelik artık tüm süreci bilgisayarınız ve cep telefonunuzla yönetebilirsiniz. Biletiniz anında cebinizde ve mailinizde!

Belge No: A-10504


HİZMETLERİMİZ

En İyi Fiyat Garantisi
Feribotlines olarak feribot firmaları ile geliştirdiğimiz iş birliği sayesinde size satın aldığınız bileti en uygun fiyattan aldığınızın garantisini sunar.
Sefer Karşılaştırma
Tek yapmanız gereken gitmek istediğiniz lokasyonu ve tarihi seçmek, sistemimiz size tüm seferleri, saatlerini ve fiyatlarını karşılaştırın.
En Güzel Otel ve Turlar
Satışını yaptığımız tüm lokasyonları sizin için araştırıyor, en güzel otel ve tur seçeneklerini sunuyoruz. Hayalinizdeki tatili yaratmak çok kolay.
Vize Desteği
Seyahatinizin tüm adımlarında destek oluyoruz. Schengen vizesi veya kapı vizesi, en kolay, güvenilir ve hızlı şekilde vizenizi alın.
Tamamen Online
Biletinizi bilgisayar veya cep telefonu ile 3 adımda satın alın ve indirin. İstediğiniz zaman tek tıkla tüm biletlerinize ulaşın.
Kolay İptal & Değişiklik
Feribot firmasının iptal ve değişim prosedürlerini online talep oluşturarak hızlıca gerçekleştirin.
Seyahat Danışmanı
Seyahatinizin en keyifli şekilde geçmesi için çalışıyoruz. Satışını yaptığımız lokasyonlardaki tecrübemizle seyahatinizle ilgili tüyoları ve keyifli rotaları sizinle ücretsiz paylaşıyoruz.
Sigorta
Dilerseniz size sunduğumuz sigorta seçenekleriyle tüm seyahatinizi güvence altına alın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yetişkin, çocuk ve bebek olarak üç bilet tipinde biletleme yapılmaktadır. Bebek 0-2 yaş, Çocuk 2-12 yaş, yetişkin 12 yaş ve üstü için geçerlidir.
Feribotlines üzerinden en fazla 10 yolcu ve 10 araç için satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Araç başına bir yetişkin şoför bulunması gerekmektedir. Daha büyük grup rezervasyonlarını [email protected] veya çağrı merkezimizle irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Feribot bileti satın alımı ve sonrasındaki tüm süreci Nasıl Çalışır sayfasından inceleyebilirsiniz.

Feribot seferleri e-bilet’i henüz desteklemiyor. Size göndermiş olduğumuz voucher’ı kullanarak feribot firmasının ofisinden veya kalkış limanında bulunan kioskundan check-in yaparak biniş kartınızı temin etmeniz gerekmektedir.

Biniş kartınızı sefer günü limandaki feribot firma kioskuna voucher ve pasaportunuzu göstererek ister çift yön, ister tek yön olarak alabilirsiniz. Biniş kartınızı sefer gününden önce almak isterseniz feribot firmasının ofislerinden check-in yaparak temin edebilirsiniz. *Biniş kartının kaybedilmesi durumunda ilgili firmanın prosedürleri geçerlidir.

Seferden en az 1 saat önce limanda olmalı ve check-in işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Bayram ve yılbaşı gibi özel günlerde pasaport kontrollerindeki yoğunluktan dolayı 2 saat önce limanda olmanızı önermekteyiz.

Feribot bileti tarih değişikliği ve açığa alma işlemleri ilgili feribot firmasının kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Bu kurallar seçtiğiniz bileti satın almadan önce kurallar bölümünde tarafınıza iletilerek onayınız alınmaktadır. Mesafeli sözleşmeler yönetmeliği çerçevesinde feribot biletlerinde iade yapılamamaktadır.

Grup rezervasyonlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir, veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Talebiniz ivedilikle cevaplanacaktır.

PARTNERLERİMİZ