KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES
EN KISA
YOLCULUK
  • 90 Dakika
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

AYVALIK - MİDİLLİ Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

AYVALIK - MİDİLLİ Feribot Fiyatları

ARAÇLI FERİBOT / LESVOS HIZLI FERİBOT / N. ALİ YILDIRIM
Yetişkin Tek Yön 25.0 15.0
Günübirlik 12.5 12.5
Gidiş - Dönüş 12.5 12.5
Çocuk Tek Yön 15.0 10.0
Günübirlik 7.5 7.5
Gidiş - Dönüş 7.5 7.5
Bebek Tek Yön 3.0 2.0
Günübirlik 1.5 1.0
Gidiş - Dönüş 1.5 1.0
Araç taşıyor mu? Evet Hayır
Bisiklet Tek Yön 0.0 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0 0.0
Motor Tek Yön 30.0 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 15.0 0.0
Binek Araç Tek Yön 70.0 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 35.0 0.0
Minibüs Tek Yön 0.0 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0 0.0
Otobüs Tek Yön 0.0 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0 0.0

Midilli Adası Nerede?

Midilli Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Midilli Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
TRAVEL TO
TRAVEL FROM
Midilli Adası Gezi Rehberi

Turyol firması, Ayvalık-Midilli ve Çeşme-Sakız Adası arasında feribot seferleri düzenleyen Türkiye’nin en büyük feribot bileti işletmecilerinden birisidir. Turyol feribot seferleriyle kapsamında sadece yurt dışı seferleri değil aynı zamanda İstanbul ve İzmir’de şehir içi vapur seferlerini de işletmektedir. Turyol feribot bileti artılarından biri de araçlı ve araçsız seçeneklerinin olması. Minibüsten otomobile kadar birçok araç türüyle uygun fiyata Turyol feribot bileti alarak seyahat edebilirsiniz. Adaların hepsi için yaz dönemi daha yoğun geçtiğinden, sefer sayıları ve günleri de buna göre artış göstermektedir. Kış programına göre, her Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri, yaz aylarında ise haftanın her günü Turyol feribot seferleri bulabiliyorsunuz.

Sefer saatleri için Feribotlines üzerinden Turyol feribot güzergahınızı tercih ederek kontrol edebilirsiniz. Nereden hangi adaya gideceğinizi belirtip, ardından tarihleri seçtikten sonra sefer ve diğer ayrıntılarını görebilir, aynı zamanda Turyol feribot seferlerini diğer firmalarla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Turyol İzmir’in Çeşme limanından Sakız Adası’nın merkez limanına, Ayvalık limanından ise Midilli’nin merkez port limanına sefer düzenlemektedir. Turyol feribotları ile Sakız Adası’na 25 dakikada, Midilli Adasına 90 dakikada konforlu bir seyahat ile ulaşabilirsiniz. Turyol’un Ayvalık- Midilli seferlerini K. İlyas Mert, Çeşme-Sakız Adası seferlerini ise hızlı N. Ali Yıldırım feribotları ile düzenlemektedir. Turyol feribot seferleri içerisinde Çeşme-Sakız Adası seferi yapan Chios Turyol araçlı feribotu da seferlerini düzenli olarak sürdürmektedir. Turyol feribot seferleri için biletinizi aldıktan sonra seyahatinizi gerçekleştirmeniz için yeşil pasaporta sahip olmanız veya vize işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Bunun için Schengen vizesine başvurabilir ya da Nisan-Ekim dönemi arasında var olan kapı vizesini alabilirsiniz.

Turyol bilet fiyatları, araçlı ya da araçsız kullanıma göre değiştiğini söyleyebiliriz. Turyol feribot bileti ücretleri, yetişkin, bebek ve çocuk sınıfı şeklinde ayrılmıştır. Yetişkin kişi için gidiş dönüş Turyol feribot bileti Sakız Adası’na 25 euro iken tek yön için 15 euro’dur. 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için gidiş- dönüş 15 euro, tek yön için de 10 euro’dur. 0- 6 yaş olarak kabul edilen bebek sınıfı için de gidiş- dönüş ve tek yön biletlerinde sadece 2 euro liman vergisi alınmaktadır.

Belirtmiş olduğumuz bilet fiyatları, Midilli Turyol feribot bileti için geçerlidir. Turyol feribotu için Midilli bilet fiyatları ise, yetişkin sınıfı için gidiş-dönüş 25 euro, tek yönde ise 20 euro. Çocuklar için gidiş/ dönüş 15 euro, tek yön 10 euro olarak ücretlendirilmektedir. Bebek yaş kategorisi için sadece liman vergisi alınmaktadır.

 

 

Devamını Oku