KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES

Dentur Avrasya Feribot Bileti


Dentur Avrasya firması, bir gelenek olarak çok eski tarihlerden bu yana bu mesleği yürüten bir firmadır. Yıllar geçtikçe de bu alanda bilinen firmalardan biri olmuştur. Dentur Avrasya feribot firması, Kos Adası’na düzenlediği seferlerle ön plana çıkan bir firmadır. Bunun haricinde, ülke içinde de Adalar seferleri yapmaktadır. Bodrum-Kos seferlerinin yanı sıra, Turgutreis-Kos ya da Turgutreis-Leros, Turgutreis-Kalymnos gibi seferleri de bulunmaktadır. Birçok ada turizmi yapan firma gibi yaz ve kış dönemlerinde farklı sefer saati ve günü uygulamaktadır. Dentur Avrasya feribot bileti almak istediğiniz döneme göre web sitesinden, çağrı merkezinden kontrol edip bilet satın alabilirsiniz.

Kış tarifesinden dolayı pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve Pazar günleri seferler düzenlenmektedir. Yazın ise, nerdeyse her gün feribot seferleri yapılmaktadır. Kos Adası’na yapılan seyahatler Dedetaş-2 yolcu gemisi ile gerçekleştirilmektedir. Dentur feribot bileti almanız için uygun sefer saatleri ise, bu dönemde, 09.15 Bodrum, 16.15  Kos’a dönüş şeklinde belirlenmiştir. Yapılan yolculukların hepsi maksimum 45 dakika sürmektedir. Yunanistan ile kış aylarındaki saat uygulamaları nedeniyle 1 saatlik saat farkı olduğunu unutmayın. Dentur Avrasya feribot bileti seçeneklerinin tamamı Feribotlines’da sizlere sunulmaktadır. Dentur feribot bileti alırken schengen vizesi veya kapı vizesi işlemlerinizi de anında başlatabilirsiniz. Yunan adalarını ziyaret etmeniz için diğer Avrupa Birliği ülkelerinde olduğu gibi Schengen vizesi almalısınız. Yeşil ya da gri pasaportunuz yoksa sizin de vize almanız şart. Yaz aylarında kapı vizesi olanaklarından yararlanarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yaz döneminde her gün yapılan Kos Adası seferleri için çocuklara indirimli bilet imkanı sunulmaktadır. Ek olarak, Bodrum-Kos Dentur Avrasya feribot seferlerinde 0- 6 yaş için 3 euro ücret alınmaktadır. Farklı gün dönüş yapılacaksa bu ücret 6 euro olacaktır. Online bilet kısmından, istediğiniz sefer bilgilerini girerek güncel tarifeyi görebilirsiniz. Firmadan, Kos Dentur feribot bileti alabilmenin yanı sıra, özel organizasyonlar ve ada turları için destek de alabiliyorsunuz.  Dentur, yurt içi sınırlarında aktif olduğu kadar yurt dışında da tur ve organizasyonlarıyla aktif bir firmadır. Bu nedenle, dileyen müşteriler bu ekstra hizmetleri de kullanabilir.