En uygun ve en güncel, tek tek fiyatları listelenmiş olarak Sakız Mykonos feribot alternatiflerine Feribotlines.com üzerinden online olarak ulaşmanız mümkün.

EN KISA
YOLCULUK
 • 5 Saat 50 Dakika
EN UCUZ
BİLET
 • € 54
LİMANLAR
 • Chios Port
 • Mykanos New Port
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
 • 2 Gece 3 Gün
POPÜLER
SEFER ROTALARI
 • Sakız - Mykonos
SEFER YAPAN
FİRMALAR
 • Sakız Mykonos Ferry
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR
 • Sakız Mykonos Ferry

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKIZ - MYKONOS Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKIZ - MYKONOS Feribot Fiyatları

Sakız Mykonos Ferry
Yetişkin Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Çocuk Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Bebek Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Araç taşıyor mu? Hayır
Bisiklet Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Motor Tek Yön
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş
Binek Araç' %} Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Minibüs' %} Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Otobüs Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş

Mykonos Adası Nerede?

Mykonos Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
 • Little Venice
 • Church of Paraportiani
 • Church of Saint George
 • Castle Panigirakis
 • Mykonos Arkeoloji Müzesi
Mykonos Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
 • Nammos Plajı
 • Kuzina Plajı
 • Elia Plajı
 • Platis Plajı
 • Ornos Plajı
Mykonos Adası Gezi Rehberi

Sakız Mykonos Feribot Bileti

Yunanistan’ın en romantik adası Mykonos’a ulaşmak için Sakız Mykonos feribot seferler itercihleriniz arasında olabilir.Türkiye’den Mykonos’a doğrudan gitmek mümkün olmadığı için diğer Yunan adalarından birini kalkış noktanız olarak belirleyebilirsiniz. Feribot aracılığı ile Mykonos’a gitmek isteyenlerin, ilgili Yunan adalarından birini tercih etmeleri gerekiyor. Bu adalardan birisi olan Sakız üzerinden Mykonos’a Schengen vizesi veya kapıda vizeniz olması durumunda sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. En uygun ve en güncel Sakız Mykonos feribot alternatiflerine Feribotlines.com üzerinden online olarak ulaşmanız mümkün.

Yunanistan’ın en popüler ve kendine has adalarından biri olarak görülen Mykonos’tageçireceğiniz her dakikada, o rüyalarınızı süsleyen tatil yerlerinin, beklentilerin ve hayallarin çok ötesinde olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Fakat asıl ayrıcalıklı olan, bu rüyaada tatilini eşsiz bir deniz yolculuğu ile taçlandırmak. Bu anlamda Sakız Mykonos feribot bileti alarak dahil olacağınız yolculuğun size Mykonos öncesi büyük bir enerji vereceğini garanti edebiliriz. Günümüzde pek çok Yunan adası üzerinden Mykonos’a gitmek mümkün. Söz konusu seferleri Sakız Adası üzerinden genelde iki ayrı firma üstleniyor: Ertürk Lines ve  HellenicSeaways. Yoğun sezondaferibot seferlerinin sıklığı, saatleri, fiyatları vb. etkenler değişkenlik gösterebilir.

Mykonos feribot biletialırsanız, yaklaşık 8 saatlik bir deniz yolculuğunun ardından adaya varmanız muhtemel. Dilerseniz Türkiye üzerinden önce Sakız Adası’na gidebilir ve buradan aktarma yaparak Mykonos’aulaşabilirsiniz. Mykonos Adası feribot bileti konusunda Sakız kadar popüler olan bir diğer yerin de Midilli olduğunu hatırlatalım. Türkiye’den aktarmalı olarak düzenlenenSakız-Mykonosseferlerigidiş dönüş olarak aynı günde gerçekleşmediği içinMykonos Adası tatilinizi birkaç gün konaklamalı olarak planlamanızı öneriyoruz. Doğrudan Sakız Adası üzerinden giden ve araç kiralama hizmetlerinden faydalanan yolcular, arabalı vapur seçeneğine de sahip olabiliyor. Sakız-Mykonos feribot bileti incelendiğinde normal ve VIP seçeneklerin yer aldığını görebilirsiniz. Mykonos feribot hattı çoğunlukla sabah saatlerinde gerçekleştirilmekle birlikte yüksek sezonlarda seferler sıklaştırıyor; ancak buna rağmen yoğunluk olduğu için bilet bulamama sıkıntısı yaşanabiliyor. Bu anlamda erken rezervasyon fırsatlarını yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medya sayesinde her sene popülerliğini müthiş bir ivme ile artıran Mykonos, en çok da “balayı tatili” ve “balayı destinasyonu” der demez Avrupa’da akla ilk gelen yer olmasıile dikkat çekiyor. “Beyaz Ada” olarak da adlandırılanMykonos’ta son derece çılgın plaj partileri, eğlence mekanları, konsept yeme içme mekanları ve tavernalar sizleri bekliyor. Müziğin, eğlencenin, deniz, kum, güneş üçlüsünün, dansın merkezlerinden olan Mykonos’un renkli ve her daim hareketli gece hayatının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Sakız Adası Mykonos feribot biletiseçeneklerini değerlendirerek Sakız Adası üzerinden kolay bir şekilde Mykonos’a geçiş yapabilirsiniz. Mykonos Adası’nda birbirinden farklı çok sayıda plaj bulunsa da bunlar arasında en gözde olanınaçık araParadise Plajı olduğunu belirtelim. Adanın güney bölümü ise diğer yerlerinegöre daha hareketli. Plajlar haricinde yeldeğirmenlerinin gölgesinde adanın harika manzarasını kucaklayabilir, Venedik’i anımsatan kasabaları gezebilir, pelikanların renklendirdiği daracık labirent sokaklarını arşınlayabilirsiniz.