Samos Mykonos feribot bileti al seçeneği ile Feribotlines.com üzerinden online olarak tüm seferleri tek tek listelenmiş, fiyat performans olarak detaylı biçimde incelemeniz mümkün.

EN KISA
YOLCULUK
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Sefer Tarihi Kalkış Saati Varış Saati Feribot İsmi Araç Taşıyor mu?
23.11.2019 08:00 11:00 SEA PARTNER Evet

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

Lines JET
Yetişkin Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Çocuk Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Bebek Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Motor Tek Yön 0,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 0,0
Binek Araç' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Minibüs' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Otobüs Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0

None Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
None Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
None Gezi Rehberi

Samos - Mykonos Feribot Bileti

Yunan adaları, ülke turizminde en büyük role sahip yerler şüphesiz. Tatil planı yaptığınızda adalardan sadece bir tanesiyle kendinizi sınırlamayın. Türkiye’den bazı adalara doğrudan feribot seferleri olmasa da aktarmalı olarak ulaşmanız mümkün. 5 bine yakın Türkün yaşadığı Samos üzerinden rotanızı dünyanın en gözde tatil destinasyonlarından biri olan Mykonos’a çevirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Samos - Mykonos feribot alternatiflerine göz atın. Normalde bu özel adaya ya uçakla ya da feribotla gidiliyor; ancak yolculuğu gerçek anlamda hissetmek ve ruhunuzu maviliklere tam anlamıyla teslim etmek için size önerimiz, feribotu tercih etmeniz yönünde. Samos - Mykonos feribot bileti al seçeneği ile Feribotlines.com üzerinden online olarak tüm seferleri detaylı biçimde incelemeniz mümkün. Mayıs ve haziran ayından itibaren Samos - Mykonos feribot seferleri yoğunluk kazandığı için yerinizi erkenden ayırtmanızda fayda var.

Samos üzerinden Mykonos’a gidenleri 8 saatin üzerinde bir yolculuk beklediğini belirtelim. Yol boyunca göreceğiniz küçük adacıklar ya da güneşin yansıması ile daha bir güzelleşen deniz manzarası, bu sürenin göz açıp kapanıncaya dek geçmesini sağlayacaktır.  Mykonos feribot seferleri yılın belli dönemlerine göre farklı saatlerde ve sıklıkta organize edilebiliyor. En güncel sefer bilgileri, firma, fiyat ve saat bilgilerine ulaştıktan sonra kısa bir süre içerisinde online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Ertürk Lines ile Hellenic Seaways adlı firmalardan bilet temin ederek, enfes bir deniz, kum, güneş tatilinin kapılarını aralayan bu özel adayı görmek adına ilk adımı atmış olabilirsiniz. Samos - Mykonos feribot bileti için alternatif seçeneklere göz atarsanız, seferlerin genellikle sabah saatlerinde gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Mykonos’ta tatil yapmanın en önemli avantajlarından biri de Santorini gibi en az onun kadar dünya çapında ünlü bir adaya da yakın konumda bulunması. Türkiye’den Mykonos Adası’na doğrudan hareket eden bir feribot seferi bulunmuyor. Bu nedenle tatil amacıyla Samos, Sakız ya da Midilli gibi Yunan adalarında tatil yapma ya da birkaç saatliğine de olsa vakit geçirme düşünceniz varsa, feribotla ulaşım imkanı olduğu için Mykonos’uda Yunan adaları turu rotanıza dahil edebilirsiniz. Son dönemde balayı eğlencesi ya da bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmez adreslerinden olan Mykonos, kendine has dokusu ve daracık taş sokakları ileher göreni kendine hayran bırakıyor. “Beyaz Ada” lakabını fazlasyla hak eden ihtişamlı görüntüsünün yanında turkuaz rengi deniziyle de müthiş bir uyum yakalayan Mykonos’u görmek, gerçekten de önemli bir ayrıcalık. Samos - Mykonos Adası feribot bileti fiyatlarının gidiş-dönüş veya sadece gidiş olmasına göre farklılaştığını söylemek mümkün.

Mykonos feribot bileti ile adaya ulaştığınızda adım attığınız her yerde çılgın bir plaj partisine şahitlik edebilirsiniz. Eğlencenin gece gündüz zirveden inmediği ve genelde genç nüfusunçoğunlukta olduğu ada, pek çok özelliği ile diğer tatil yerlerinden ayrılıyor. Örneğin,Mykonos’ta sadece LGBT çiftlerine özel olarak ayrılmış bir plaja sahip olduğunu biliyor muydunuz? Her yaştan ve zevkten insana hitap eden Mykonos’a gittiğinizde bir daha dönmek istemeyeceksiniz. En uygun Samos-Mykonos feribot bileti ile Mykonos’a giderek eğlenceli ve sıra dışı tatil planınızı uygulamaya koyabilir ve gece hayatının, eğlencenin, dansın, denizin, güneşin ve tarihin gölgesinde eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Devamını Oku