Giriş Yap / Üye Ol Üye girişi yapın veya üye olun.
000 FL Puan

Üye Girişi Üye Ol

Sakarya Odessa Feribot Bileti

Yetişkin (+12 Yaş)
Çocuk (6-12 Yaş)
Bebek (0-5 Yaş)
Araç Türü
Araç Sayısı
KAPAT

Türkiye'den Odessa'ya ulaşmanın tek deniz yolu olan Sakarya Odessa feribot seferleri iki yıldır her hafta karşılıklı olarak düzenlenmektedir. Ortalama 27 saat süren seferlerde bilet fiyatına kabin konaklaması ve seyahat esnasındaki 3 öğün yemek dahildir. Özellikle araçlı yolcuların gözdesi olan Ukrayna feribot seferleri ile Ukrayna’ya araçlı yolculukta yol boyunca karşılaşılan vize, konaklama, benzin ve yemek masraflarından kurtularak yaklaşık 1 gün süren bir deniz yolculuğu ve yataklı kamara konforuyla, güven içerisinde karşı limana kolaylıkla ulaşılabilmektedir. İstanbul Haydarpaşa Limanı kapandığı için seferler Sakarya'dan yapılmaktadır. 

Yunanistan vizenizi en kolay şekilde alın!

Size özel vize danışmanı ile Hızlı, Kolay Güvenilir vize başvurusunun farkını yaşayın. İster Yunanistan Schengen vizesi, isterseniz de Yunanistan Kapı vizenizi en kolay şekilde alın!

Vize Başvurusu
mavi bg

Nerede?

Sıkça Sorulan Sorular

 Gezilecek Yerler

Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN GÖRMEDEN GELMEYİN
 • Odessa Nümismatik Müzesi
 • Transfigürasyon Katedrali
 • Odessa Opera ve Bale Binası
 • Vorontsov Deniz Feneri
 • Vorontsov Sarayı
 • Primorsky Bulvarı
Popüler Plajlar POPÜLER PLAJLAR
 • Arcadia Plajı
 • Otrada Plajı
 • Lanjeron Plajı
 • Bolsoya Plajı
 • Dolphin Plajı
 • İtaka Plajı
TRAVEL TO
 • Sakarya Odessa Feribot
TRAVEL FROM
 • Odessa Sakarya Feribot

Gezi Rehberi

Ukrayna’ya pasaportsuz ve vizesiz seyahat edilebilmesi Ukrayana’ya Türkiye’den talebin her geçen gün daha da artmasını sağlıyor. Sakarya Karasu'dan Ukrayna’nın Odessa şehrinin Chornomorsk limanına Sakarya Odessa feribot seferleri düzenli olarak yolcu seferlerine başladı. Ukrayna’nın Karadeniz kıyısındaki ünlü turistk şehri Odessa’ya Türkiye’den başlayan feribot seferleri ile pasaport ve vizesiz olarak sadece yeni çipli kimliklerle seyahat etmek mümkün.

Sakarya Odessa araçlı feribot seçenekleri özellikle Ukrayna’ya arabayla gitmek isteyen turistlerin yoğun ilgisini çekiyor. Karasu Odessa arasında düzenlenen Ukrayna feribot seferleri 27 saatlik bir yolculukla vizesiz ve pasaportsuz olarak Ukrayna’ya araçla geçişi mümkün kılıyor.

Sakarya Odessa feribot seferleri haftanın iki günü karşılıklı olarak düzenleniyor. Odessa şehrinde Chornomorsk limanından kalkan feribotlar her hafta Perşembe ve Pazar günleri hareket ederken, Karasu limanından kalkan Odessa feribot seferleri Salı ve Cumartesi günleri hareket etmekte.

Seferler Türk ve Ukrayna bayraklı iki feribot ile gerçekleştirilmekte. 2,3 ve 4 kişilik kabinlerde konaklanarak gerçekleştirilen SakaryaOdessa yolculuğunda gemide yemek servisi de yapılmakta. Özellikle araçlı yolcuların vize, yol, yemek masraflarından kurtaran Ukrana feribot seferleri ile Odessa’ya ulaşım çok kolaylaştı.

İster sadece yolcu ister araç ve yolcu taşımacılığına imkan veren Sakarya Odessa feribotu aynı zamanda yük taşıması da yapmakta ve Türkiye Ukrayna feribot seferleri ile ülkeler arasındaki ticareti kuvvetlendirmektedir.

Odessa Sakarya feribot seferlerinde yetişkin yolcu fiyatları kabin konaklamalı olarak 180€, araç fiyatları ise ek 280€’dan başlamakta. Yolculuk sırasında kabin konaklaması ve yemek servisi hizmeti sunulmakta.

Odessa’daki Chornomorsk limanı Karadeniz’deki en büyük ticaret limanalrından biri olma özelliğine sahip olması ve seferlerin Sakarya Karasu limanından hareket ediyor olması Sakarya Odessa feribot seferleri rotasını her geçen gün daha da popüler hale getirmektedir.

Plajları, eğlence hayatı ve tarihi dokusu ile ünlü Odessa şehri pasaport istemeden seyahat edilebilir olması ve artan seyahat imkanlarıyla önümüzdeki yılların en popüler seyahat noktalarından birisi olamaya devam edecektir. Farklı seyahat seçeneği arayan tüm müşterilerimize Odessa seyahatini gezi planlarına eklemelerini önermekteyiz.