Çeşme Atina feribot seferleri 2 Haziran 2019'da başlıyor. Atina feribot seferleri İzmir'in Çeşme limanı ve Yunanistan'ın başkenti Atina'nın Lavrion limanları arasında 1200 yolcu kapasiteli gemilerle gerçekleşecek. 7 saat süren konforlu bi yolculukla karşı yakaya ulaşmak artık çok daha kolay!

EN KISA
YOLCULUK
  • -
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

Lines JET
Yetişkin Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Çocuk Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Bebek Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Motor Tek Yön 0,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 0,0
Binek Araç' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Minibüs' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Otobüs Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0

Atina Nerede?

Atina Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Atina Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
Atina Gezi Rehberi

Egenin iki yakasını birbirine bağlayan Çeşme Atina feribot seferleri 2 Haziran 2019 tarihinde başlıyor. Yunanistan'ın başkenti Atina'ya Çeşmeden kalkacak olan arabalı Atina feribot seferi ile sadece 7 saatlik bir yolculukla ulaşılabilecek.

Yunanistan anakarasında en merak edilen şehir olan başkent Atina'ya Türkiye'den ilk direkt feribot seferi olacak olan seferlere Çeşme Atina feribot bileti alarak, Ege'nin iki büyük şehri İzmir ve Atina 7 saatlik konforlu bir deniz yolculuğu ile birbirine ulaşabilecek. Özellikle Yunan Adaları tatili ve Yunanistan kültürünü yakından incelemeyi seven ziyaretçiler için yepyeni bir tatil, deniz ve kültür noktası oluşturacak olan İzmir Atina feribot seferlerinin Çeşme limanını da hareketlendirmesi ve başkent Atina halkının Çeşme'ye çok yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

İstanbul merkezli feribot firması tarafından gerçekleştirilecek olan Atina Çeşme feribot seferi Çeşme'de Sakız Adası ve Cruise gemilerinin de kalktığı Ulusoy limanından, Atina'da ise Lavrion limanından hareket edecek. Araçsız geçen yolcularımızın Lavrion limanından otobüs ve taksilerle Atina merkezine rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi, Feribot Lines araç kiralama desteğinden yararlanarak limanda araçlarını teslim alabilir ve feribottan indikten sonra Yunanistan veya Avrupa seyahatlerine kiralık araçlarıyla da devam edebilecekler.

Çeşme Atina feribot seferleri araçla Avrupa turu yapmak isteyenlerin ve yaz aylarında ülkemize tatile gelen gurbetçi yolcuların seyahatini çok kolaylaştırması bekleniyor. İzmir ve Atina arasında ulaşımın bir numaralı yöntemi olması beklenen Çeşme Atina feribotu uzun karayolu yolculukları yerine yolcuların konforlu bir deniz yolculuğu  yaparak güven ve hızla karşı yakaya ulaşmasını sağlayacak.

Yunan Adaları Türkiye'de son yılların en popüler tatil destinasyonu, özellikle yakın Yunan Adaları'na ulaşımın kolaylığı ve rahat, keyifli tatil seçeneği Yunanistan tatilini her geçen gün daha popüler hale getiriyor. Tarihi, kültürü, leziz ve Türk damak zevkine uygun yemek çeşitleriyle Yunanistan'ın başkenti Atina özellikle bahar ve mart aylarında Avrupalı turistlerin akınına uğruyor.  Atina feribot seferlerinin sadece başkente değil uzaklık nedeniyle tercih edilemeyen İyon denizi adalarına seyahatleri de hareketlendirmesi bekleniyor. Özellikle Zakynthos, Corfu gibi Avrupa'nın gözdesi tatil cennetleri, Atina'ya araçla geçen yolcular için birkaç saatlik yolculukla ulaşılabilir olacak.

Çeşme Atina feribot bileti satın almak isteyen yolcularımız yolcu ve araçlı geçişler için biletlerini Feribot Lines üzerinden satın alabilir, Tır geçişleri içinse 0850 885 00 97 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Atina feribot bileti ile Yunanistan'a geçecek Türk vatandaşlarının geçerli Schengen vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. 

 

 

Devamını Oku