KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES

Yunan Adaları'na Hava Taksi


Yunan Adaları sevdalılarına müjde! Mykonos, Santorini, Midilli ve Samos Adaları’na direkt seferler başladı. Ağustos ayında başlayan Yunan Adaları’na hava taksi uçuşlarıyla Santorini’ye 40 dk, Midilli’ye 15 dk, Samos Adası’na ise sadece 10 dakikada ulaşmak mümkün.

Business Jet konforunda 15 kişilik özel jetlerle gerçekleştirilen uçuşlar ekonomik fiyatlarıyla tüm seyahat severlere de hitap ediyor. Tüm Yunan Adaları feribot biletileri gibi hava taksi uçuşları da en iyi fiyat garantisi ile ilk defa Feribot Lines farkı ile sizlerle!

Hava Taksi Uçuşlarına Nasıl Katılabilirim?

Feribot Lines arama motorunu kullanarak İzmir’den Mykonos, Santorini, Midilli ve Samos Adaları’na ilgilendiğiniz tarihte yapılacak uçuşu bulabilir ve hava taksi sözleşmesini onaylayarak satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hava Taksi Uçuşları Ne Kadar?

İzmir-Mykonos 158€, İzmir-Santorini 169€, İzmir-Midilli 56€, İzmir-Samos 56€’dan başlayan fiyatlarla, en iyi fiyat garantisi ile Feribot Lines’da!

Özel Jet Kiralayabilir miyiz?

Belirlenen seferler veya rotalar dışında bir yere uçmak mı istiyorsunuz? Paros, Girit ya da Selanik? Dilediğiniz lokasyona size özel hava taksi kiralayabilir ister tek, ister grubunuzla eşsiz bir seyahat konforu yaşayabilirsiniz.