Tüm feribot biletlerini, farklı firmaların sonuçlarını tek tek listeleyen,online bilet satın alma imkanı sunan Feribotlines.com ile en uygun Kos Symi feribot seferleri ile mümkün

EN KISA
YOLCULUK
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

Lines JET
Yetişkin Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Çocuk Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Bebek Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Motor Tek Yön 0,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 0,0
Binek Araç' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Minibüs' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Otobüs Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0

None Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
None Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
None Gezi Rehberi

Kos Symi Feribot Bileti

Yunan adalarına gezi amaçlı gidenlerin çoğu aynı gün Türkiye’ye geri dönmek yerine, doğrudan yakınlarda bulunan diğer adaları keşfe çıkıyor. Bu anlamda da yoğun bir şekilde feribot seferi gerçekleştiren tur firmaları ilk tercih sebebi oluyor. Yunanistan’ın en turistik adalarından biri olan Kos’tan, Symi Adası’na geçerken bu anlamda Kos Symi feribot alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Tüm feribot biletlerini, farklı firmalardan gelen sonuçları tek bir çatı altında listeleyen ve online bilet satın alma imkanı sunan Feribotlines.com sayesinde en uygun Kos Symi feribot seferleri ile buluşmanız mümkün. Mitolojik hikayelere ilham olmayı başarmış bir ada olan Symi, On İki Adalar arasında yüz ölçümü olarak en küçüğü olma özelliğini taşıyor.

Kos Symi feribot bileti almadan önce pasaport ya da vize konusundaki detaylar hakkında bilgi edinmeniz size zaman kazandırır. Kapıda vize uygulamasının yılın bazı dönemlerinde geçerli olduğu Symi Adası’nda olası bir problemle karşılaşmamak ve zaman kazanmak adınayurt dışı çıkış harcınıda bilet fiyatına dahil eden tur firmalarını değerlendirebilirsiniz. Symi Adası’na sorunsuz şekilde girebilmeniz için geçerlilik süresi minimum 6 ay olan bir pasaporta sahip olmalısınız. KosSymi feribot bileti al seçeneğini değerlendirirken karşınıza Dodekanisos Seaways ile Blue Star Ferries gibi firmalar çıkacaktır.

Symi Adası feribot bileti ile yapacağınız yolculuğun süresi ise yaklaşık olarak 70 – 80 dakika. Symi Adası’na gitmek için feribottan başka bir seçeneğinizin olmadığını da hatırlatalım. Örneğin Rodos Adası gibi burada bir havalimanı yer almadığı için Datça, Bodrum, Rodos, Kos, Atina gibi noktalardan feribotla bölgeye aktarma yapmak durumundasınız. Symi feribot seferleri ile adaya gittiğinizde birkaç gün konaklamanızı tavsiye ediyoruz. Genelde sabah saatlerinde hareket eden feribotlar, adaya vardığında yaklaşık 4 saat bekliyor. Liman merkezi bir konumdabulunduğu için kimi yolcular konaklamak yerine hızlandırılmış bir gezi planından sonra aynı feribotla geri dönmeyi tercih ediyor. Kos-Symi feribot bileti konusunda özellikle yaz aylarında yoğun bir talebin söz konusu olduğunu söylemekte fayda var.

Yunan mitolojisinde apayrı bir yere sahip olan Symi Adası, bir dönem Osmanlılar ve Romalıların kontrolüne geçti. Yoğun sezonda feribot seferleri karşılıklı olarak hemen hemen her gün gerçekleşiyor. Kış aylarında ise bu seferler haftada 3 güne bile inebiliyor. Akdeniz ve Ege kültürlerinden izler taşıyan Symi Adası’dan Yunan mutfağına özgü en seçkin lezzetlere rastlayabilir, bunun yanı sıra adanın eğlence mekanlarında Yunan taverna kültürünü deneyimleyebilirsiniz. Kos Symi Adası feribot bileti ile bölgeye ulaştığınızda, tabii güzelliklerini büyük ölçüde koruyan bir destinasyonla karşılaşmanın heyecanını yaşayacaksınız. Symi Adası’na vardığınızda, Neoklasik evler, Saat Kulesi, Mikhail Ortodoks Kilisesi, Agia Marina, Paradise Beach, Ano Symi ve Gialos’u ziyaret edebilirsiniz. Masmavi denizi, daracık labirent sokakları, tertemiz plajları ve birbirinden güzel yeme içme mekanları ile öne çıkan Symi Adası’nda hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktirmeye hazır olun!

Devamını Oku