KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES
EN KISA
YOLCULUK
  • 45 Dakika
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

AYVALIK - MİDİLLİ Feribot Seferleri

Sefer Tarihi Kalkış Saati Varış Saati Feribot İsmi Araç Taşıyor mu?
18.06.2019 09:00 10:30 ARAÇLI FERİBOT / LESVOS Evet
18.06.2019 09:00 09:45 MİDİLLİ KATAMARAN Hayır
18.06.2019 18:00 19:30 Araçlı Feribot Evet
18.06.2019 18:00 19:30 HIZLI FERİBOT / K. ŞEVKET İYİDERE Hayır

AYVALIK - MİDİLLİ Feribot Fiyatları

ARAÇLI FERİBOT / LESVOS
Yetişkin Tek Yön 25.0
Günübirlik 12.5
Gidiş - Dönüş 12.5
Çocuk Tek Yön 15.0
Günübirlik 7.5
Gidiş - Dönüş 7.5
Bebek Tek Yön 3.0
Günübirlik 1.5
Gidiş - Dönüş 1.5
Araç taşıyor mu? Evet
Bisiklet Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Motor Tek Yön 30.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 15.0
Binek Araç Tek Yön 70.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 35.0
Minibüs Tek Yön 120.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 90.0
Otobüs Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0

Midilli Adası Nerede?

Midilli Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Midilli Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
TRAVEL TO
TRAVEL FROM
Midilli Adası Gezi Rehberi

Jale Tur, 30 yıldan bu yana Ayvalık merkezli hizmet veren bir tur firmasıdır. Jale tur feribot Ayvalık-Midilli arasında düzenlediği feribot seferleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Midilli seferlerinin varış noktası, Midilli port limanıdır. Midilli’ye sefer düzenleyen birçok firma gibi Jale Tur da 90 dakikada ulaşımı sağlamaktadır. Biletler, yetişkin çocuk ve bebek sınıfı olarak ayrılmış şekilde satışa sunulmaktadır. Jale Tur feribot firması feribot bileti satın almak için Feribotlines arama motorunu kullanabilir, Jale tur firmalarını diğer firma seferleriyle karşılaştırabilir ve anında satın alabilirsiniz.

Jale Tur feribotlarıyla Midilli Adası bilet fiyatları yetişkin için gidiş- dönüş 35 dolar olarak belirtilmiştir. Feribot seçenekleri yalnızca yayalara açıktır, araçlı kullanım için uygun gemileri bulunmamaktadır. Jale Tur feribot bileti için online hizmetleri kullanmak isterseniz ana sayfada yer alan ‘feribot bileti’ alanına sizden istenen bilgileri vermeniz yeterlidir. Kalkış limanı, varış limanı, gidiş ve dönüş tarihleri ya da tek yön tercihi yaptıktan sonra sizin için en uygun Midilli feribot seferi görebilirsiniz. Jale Tur feribot sefer saatleri hakkında arama motorumuzdan detaylı bilgi alabilir ve satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz seyahatinizi otel ve tur seçenekleriyle Jale Tur feribotlarına özel kampanyalarla süsleyebilirsiniz.

Schengen vizesi, Yunan adalarına giriş için pasaportla beraber gereken belgelerdendir. Midilli Jale Tur feribot bileti aldıktan sonra eğer vizeniz yoksa işlemlerinize başlamalısınız. Aynı zamanda pasaportunuz son geçerlilik tarihine de dikkat etmenizde fayda var. Seyahat dönüş tarihinden itibaren 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Vize işlemleri gibi otel/ konaklama ve araç kiralama işlemleri için de Feribotlines’dan yardım alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Devamını Oku