KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES
EN KISA
YOLCULUK
  • 20 Dakika
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

Bodrum - KOS Feribot Seferleri

Sefer Tarihi Kalkış Saati Varış Saati Feribot İsmi Araç Taşıyor mu?
18.06.2019 09:15 09:35 KOS KATAMARAN Hayır
18.06.2019 09:15 10:00 Erdem Karadeniz Hayır
18.06.2019 17:00 17:20 KOS KATAMARAN Hayır

Bodrum - KOS Feribot Fiyatları

Koçal Kardeşler
Yetişkin Tek Yön 20.0
Günübirlik 10.0
Gidiş - Dönüş 15.0
Çocuk Tek Yön 10.0
Günübirlik 7.5
Gidiş - Dönüş 7.5
Bebek Tek Yön 3.0
Günübirlik 1.5
Gidiş - Dönüş 1.5
Araç taşıyor mu? Hayır
Bisiklet Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Motor Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Binek Araç Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Minibüs Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Otobüs Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0

Kos Adası Nerede?

Kos Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Kos Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
TRAVEL TO
TRAVEL FROM
Kos Adası Gezi Rehberi

Ege ve Akdeniz’in hem en güzel hem de en popüler tatil rotaları arasında ilk sırayı Yunan adaları alıyor. Akdeniz’de ve Ege Denizi’nde birçok adası bulunan Yunanistan anakarasından çok bu adaları sayesinde bir turizm cenneti olarak anılıyor. Yunan adalarının birçoğu ülkemize oldukça yakın ve bu adalara ana ulaşım yolu deniz. Catalines da ülkemizin farklı noktalarından Yunan adalarına feribot seferleri düzenleyen firmalardan biri.  Firmanın farklı Yunan adalarına sefer düzenlemesi sebebiyle bu adalara seyahat etmek isteyen birçok kişi Catalines feribot bileti satın alarak yola çıkıyor. Siz de bu yazı bir Yunan rüyası yaşayarak geçirmek isteyenlerdenseniz Feribotlines.com’dan Catalines feribot bileti alarak yola çıkabilir ve keyifli bir deniz yolculuğu ile dilediğiniz Yunan adasına gidebilirsiniz.

Feribotlines üzerinde şuanda Catalines feribot bileti satışı yapılmamaktadır. Aynı rotalara giden farklı alternatifleri gelişmiş arama motorumuzu kullanarak inceleyebilirsiniz.

Catalines feribot bileti satın alarak gidebileceğiniz adalardan biri Meis. Oniki Adalar’ın Akdeniz’de bulunanlarından biri olan Meis küçük ve huzurlu bir Yunan adası. Ada Yunanistan’dan çok ülkemize yakın, Meis Antalya’nın Kaş ilçesinin 2,1 kilometre uzaklığında yer alıyor ve bu adaya feribot seferleri Kaş’tan düzenleniyor. Kaş’tan kalkan feribotlarla Meis Adası’na varmak sadece 20 dakika sürüyor. Minik renkli evleri, mavi mağarası ve tabi ki muhteşem lezzetleri ile Meis Adası keyifli bir yaz tatili geçirmek için ideal bir seçenek.

Yunan adaları denilince çoğu kişinin aklına ilk gelen Rodos. Aslında bu pek de şaşırtıcı değil zira Rodos hem Yunanistan’ın en büyük adalarından biri hem de antik dünyanın yedi harikasından birine ev sahipliği yaptığı için tüm dünyada tanınıyor. Ayrıca adanın tarihi dokusu mükemmel denebilecek derecede korunmuş, adanın eski mahallesi ile kalesi UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alıyor ve bu da adayı kültür turizminin gözde rotalarından biri haline getirmeye yetip de artıyor. Catalines feribot bileti alarak gideceğiniz adada tarih, doğa, deniz, güneş ve leziz yemekler ile dolu muhteşem bir tatil yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Uzun süre Osmanlı İmparatorluğu’nun hakimiyeti altında kalmış olan Kalimnos Adası Muğla’nın Bodrum ilçesinden 26 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Firmanın Kalymnos adasına düzenlediği feribot seferlerinin kalkış noktası Bodrum’un Turgutreis beldesi. Buradan kalkan feribotların adaya varması 45 dakika sürüyor. Dünyanın en popüler tırmanış rotalarından biri olan adada harika plajlar ve tarihi mekanlar da bulunuyor.

Catalines feribot seferleri ile gidilebilen adalardan bir diğeri de Symi, ya da diğer ismi ile Sömbeki.  Firmanın Bodrum’dan kalkan feribotları ile adaya varmak 1 saat 45 dakika sürüyor.  Adanın farklı bölgelerine yayılmış harika plajları bulunuyor, ayrıca tarihi mekanlara da ev sahipliği yapıyor. Bu arada adanın evlerinin de çok hoş bir görüntü oluşturduğunu eklemeden geçmeyelim.

Leros Adası küçük ve sakin bir Yunan adası olarak tanınıyor ve bu yüzden özellikle huzurlu bir tatil yaşamak isteyenler rotalarını bu sevimli Yunan adasına çeviriyor. Firmanın Leros Adası’na düzenlediği feribot seferlerinin kalkış noktası Turgutreis ve yolculuk süresi 1 saat 15 dakika. Sakin plajları, daracık sokakları ile tipik bir Ege kasabası görümündeki ada diğer Yunan adaları ile kıyaslandığında çok daha az turistik ve bu da yine adayı çekici kılan unsurlardan biri.

Yunanistan’ın tartışmasız olarak en ünlü adalarından biri olan Kos Ege Denizi’ni süslüyor ve ülkemizin vazgeçilmez tatil destinasyonlarından biri olan Bodrum ilçesine çok yakın bir konumda. Catalines feribot bileti satın alarak Kos Adası’na hem Turgutreis’ten hem de Bodrum merkezden gidebilmek mümkün. Bodrum merkezden kalkan Kos feribot seferleri ile adaya varmak 45 dakika sürerken Turgutreis’ten kalkan feribotlarla yolculuk süresi yalnızca 30 dakika. Kos Adası gezilecek yerler açısından son derece zengin, ayrıca adanın plajları da kartpostal güzelliğinde. Tavernaları ile de tanınan ada tüm bu sebeplerle dünyanın dört köşesinden insanları kendine çekiyor.

Avrupa Birliği üyesi bir ülke olan Yunanistan’ın adalarına yolculuk etmek isteyen Türkiye vatandaşlarının vize alması gerekiyor, ancak bazı adalarda Türk vatandaşlarına kapıda vize uygulaması ile vize kolaylığı sağlanıyor. Feribotlines.com üzerinden Catalines feribot bileti alarak özel vize danışmanlarımızdan gideceğiniz adanın vize işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Devamını Oku