Olive Press Hotel & Apartments
Olive Press Hotel & Apartments
Olive Press Hotel & Apartments
Olive Press Hotel & Apartments

Kendinize aitmiş gibi hissedeceğiniz upuzun bir plaj, barında ya da şezlonglarında keyif yapabileceğiniz turkuaz bir havuz, huzuru sonuna kadar hissedeceğiniz yemyeşil bir alan Olive Press Hotel & Apatments’ın size sunduğu güzelliklerden en baş döndürücü olanları olacak.

Midili Adası’nın en gözde tatil bölgesi olan Molyvos’ta yer alan Olive Press Hotel & Apatments tüm imkanları ile sizi bekliyor. Dilerseniz otelden kiralayacağınız bisikletlerle civarı gezebilir, dilerseniz de Feribotlines’ın en avantajlı fiyatlarla sunmuş olduğu rent a car hizmetinden faydalanarak Molyvos bölgesindeki tüm koyları keşfedebilirsiniz.

Molyvos bölgesi sadece koyları ya da doğası ile değil tarihi ile de öne çıkıyor. Olive Press Hotel & Apatments’ın hemen arkasındaki tepede bulunan Molyvos Kalesi manzarayı doya doya yaşamanız veya tarihi iliklerinizde hissetmeniz için çok yakınınızda olacak.

Hem çiftler hem de ailele için ideal olan Olive Press Hotel & Apatments bir tatilden bekleyebileceğiniz her şeyi size sonuna kadar sunuyor.

YORUMLAR

Olive Press Hotel & Apartments Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Olive Press Hotel & Apartments

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım