Kos Aktis Art Hotel
Kos Aktis Art Hotel
Kos Aktis Art Hotel
Kos Aktis Art Hotel

Kos Aktis Art Hotel, Kos adası ya da bilinen diğer adıyla İstanköy’de deniz kıyısında yer almaktadır. Şehrin merkezinde yer alan Kos Aktis Art Hotel, özel camdan yapılan lüks mimarisiyle, gündüz ve geceleri yansıyan eşsiz görüntülere sahip olmaktadır.

Birçok ödül ve sertifika alan Kos Aktis Art Hotel konuklarının konforu ve keyifli bir tatil deneyimi yaşamaları için deneyimli kadrosu ile son derece başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Kos Aktis Art Hotel’de gündüz güneşin gece ayın tüm yansımalarını odanızda hissedebilirsiniz. Kos Aktis Art Hotel’in denize bakan bütün odalarında ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.  Kos Aktis Art Hotel odalarında TV, klima, telefon, mini bar, çay/kahve makineleri, kasa, internet temel ihtiyaçlar bulunmakta olup, talep üzerine kişisel bakım setleri, gazete, dikişi seti, DVD, ütü/ütü masası, oda servisi gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.   

Kos Aktis Art Hotel de güne Greek Breakfast sertifikası alan çok çeşitli ve lezzetli kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Dalgaların sesini dinleyerek denizi kenarında yapacağınız bu muhteşem kahvaltı ile Kos Aktis Art Hotel’de sakin ve huzurlu zamanlar geçireceksin. Kos Aktis Art Hotel geniş ve çok çeşitli fitnees merkezi ile konukların günlük egzersiz yapmaları için ideal bir yerdir.

24 saat açık resepsiyon hizmeti veren Kos Aktis Art Hotel konukları, 400 metre mesafede bulunan Kos Junior Hotel’in plajından, havuzundan ve çocuk havuzundan ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Kos Aktis Art Hotel ile Kos adasının keyfini doyasıya yaşayabiliniz.

YORUMLAR

Kos Aktis Art Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Kos Aktis Art Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım