KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES

Trabzon Soçi feribot seferleriyle ilgili Feribotlines.com üzerinden en güncel feribot seferlerini, tarih, kalkış ve varış saati, bilet fiyatı gibi bilgileri öğrenebilir; diğer yandan da çeşitli filtrelemeler sayesinde aradığınız seferlere daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

EN KISA
YOLCULUK
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

TRABZON - SOÇI Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

TRABZON - SOÇI Feribot Fiyatları

Yetişkin Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Çocuk Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Bebek Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Araç taşıyor mu?
Bisiklet Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Motor Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Binek Araç Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Minibüs Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Otobüs Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş

None Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
None Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
TRAVEL TO
TRAVEL FROM
None Gezi Rehberi

Trabzon Soçi Feribot Bileti

Rusya ve Türkiye arasında yaşanan siyasi kriz sonrasında ticari ilişkileri yeniden harekete geçirecek bazı önlemler alındı. Bu önlemlerden bir tanesi de uzun zamandır planlanmasına rağmen 2019 yılının başında faaliyete başlayan Trabzon Soçi feribot seferleri. Her iki ülkede de heyecanla karşılanan seferlerin ticari ve turistik açıdan önemli bir etkileşim yaratması bekleniyor. Normal koşullarda Trabzon’dan Soçi’ye hava yolu ile gitmek mümkün; ancak yeni başlayan Trabzon Soçi feribot seferleriyle bu konuda önemli bir alternatif doğmuş oldu. Dilediğiniz zaman Feribotlines.com üzerinden en güncel feribot seferlerini, tarih, kalkış ve varış saati, bilet fiyatı gibi bilgileri öğrenebilir; diğer yandan da çeşitli filtrelemeler sayesinde aradığınız seferlere daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Trabzon ve Soçi arasında mesafenin yakın olmasından dolayı zaten ciddi bir ticari etkileşim potansiyeli bulunuyordu. Özellikle de sebze ve meyve nakliyatı konusunda uzun zamandan bu yana ciddi bir önemli bir talep söz konusuydu. Zaten yapılan açıklamada sadece sebze ve meyve transferlerini yapacak sabit bir feribotun başlatılacağı belirtildi. Yolcular içinse şimdilik haftada iki sefer planlanıyor. Soçi feribot ulaşım opsiyonları daha çok yeni olduğu için talepler konusunda bir öngörüde bulunmak zor. Firmalar muhtemelen bu yaz oluşacak talebe göre sefer sayısını arttıracak. Yolcuları bu seferlere teşvik etmek amacıyla Trabzon Soçi feribot bileti şimdilik en uygun fiyatlardan satışa sunuluyor. Sizler de en uygun Soçi feribot bileti fiyatlarına ulaşmak için Feribotlines’ı takip edebilirsiniz.

Trabzon Limanı’ndan hareket eden feribotlar ortalama 5 saat sonra Soçi’de yer alıyor. Yolcular Soçi feribot seferleri sonunda Imeretinskiy Limanı’na ulaşıyor. Oldukça büyük bir liman olan Imeretinskiy  Limanı, şehir için büyük bir öneme sahip. Liman, şehir merkezine yakın olduğu için vakit kaybetmeden konaklayacağınız yere geçebilir ya da doğrudan gezi turunuza dahil olabilirsiniz. Alaen, Dolphin, Rome2rio gibi şirketler, söz konusu seferlere talip olmuş durumda. Soçi feribot seferleri hem Karadeniz’de yer alan Samsun, Artvin, Trabzon gibi şehirlerden hem de Gürcistan kıyılarından yolcu çekmeyi planlıyor. Soçi feribotlarının genelde sabah saatlerinde hareket edeceği belirtiliyor. Buna rağmen güncel Trabzon Soçi feribot saatleri için Feribotlines’ı kontrol etmenizde fayda var. Bilindiği üzere Rusya’ya gitmek için ne yazık ki 2016 yılından itibaren T.C. vatandaşları vize temininde bulunmak durumunda. Bu nedenle pasaport ve vize gibi temel evraklarını hazırlamamış kişilerin Soçi’ye giriş yapma olasılığı yoktur.

Trabzon Soçi feribot bileti al seçeneği hem turistik hem de ticari açıdan önemli bir şehir olan Soçi’yi keşfetmenizi sağlayacaktır. Rusya’nın güney bölümünde yer alan Soçi, siyasi zirvelere ev sahipliği yapmasından dolayı son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bir yer. Ülkenin Karadeniz kıyılarında yer alan tarihi şehri Soçi, uzun seneler boyunca Pontus Krallığı tarafından yönetildi. Halk çoğunlukla kıyı bölümlerde yaşamayı tercih ediyor. Bu nedenle liman çevresi, aslında şehrin de en hareketli mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Rusya’nın turistik açıdan en önemli şehirlerinden biri olan Soçi’nin 350 bin civarında nüfusu bulunuyor. Kafkas Dağları’nın gölgesine konuşlanan bu özel şehir, Kış Olimpiyatları, Dünya Kupası, Formula 1 gibi çok büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmayı başardı.

Devamını Oku