KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES

Güncel Samsun Soçi feribot saatleri ya da bileti fiyat bilgisi için Feribotlines.com’u takip edebilirsiniz. Feribotlines, aynı sefer için birbirinden bağımsız tüm feribot firmalarını listeler.

EN KISA
YOLCULUK
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAMSUN - SOÇI Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAMSUN - SOÇI Feribot Fiyatları

Yetişkin Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Çocuk Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Bebek Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Araç taşıyor mu?
Bisiklet Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Motor Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Binek Araç Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Minibüs Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Otobüs Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş

None Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
None Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
TRAVEL TO
TRAVEL FROM
None Gezi Rehberi

Samsun Soçi Feribot Bileti

Hatırlanacağı üzere Rusya ile yaşanan uçak krizi iki ülke arasındaki turistik ve ticari faaliyetlerin uzunca bir süre gerilemesine neden olmuştu. Her iki ülke yetkilileri de ticari ve turistik canlılığı sağlamak  adına bazı girişimlerde bulundu. Özellikle sebze meyve ticaretine destek vermek amacıyla 2019 yılının Şubat ayında Samsun Soçi feribot seferleri yıllar sonra yeniden başlatıldı. Başlatılan ilk feribot seferleri sadece ticari ilişkileri canlandırma amacına yönelikti. Mayıs ayı ile birlikteyse Trabzon ve Hopa ile beraber Samsun’da turistik faaliyetleri canlandırmak amacıyla lüks yolcu feribotları devreye sokuldu. Samsun Soçi feribot seferleriyle, Karadeniz’in karşı kıyısında yer alan komşu şehirler, birbirleriyle etkileşim kurma şansına sahip oldu. Soçi feribot seferleri henüz yeni başladığı için hem Samsun, hem de Rusya tarafında yoğun bir heyecan söz konusu.

Soçi feribot ulaşım tercihine yönelen yolcuları haftada iki ayrı sefer bekliyor olacak. Bu sayıların zaman içinde daha da arttırılması bekleniyor. Daha önce talebin yetersiz olmasından dolayı Soçi yönüne giden feribotlar kaldırılmıştı. Bu nedenle feribot firmalarının şimdilik temkinli davrandıkları ve sefer sayısını sınırlı tuttukları söylenebilir. Yazın sonuna dek aynı tempoda devam etmesi beklenen seferler genellikle sabah saatlerinde  Samsun Limanı’ndan hareket ediyor. Yine de güncel Samsun Soçi feribot saatleri ya da bileti fiyatı bilgisi için Feribotlines.com’u takip edebilirsiniz. Feribotlines, aynı sefer için birbirinden bağımsız tüm feribot firmalarını listeler. Henüz yeni başlayan seferlerin ileride daha uygun fiyatlardan satışa sunulması bekleniyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için en ekonomik Samsun Soçi feribot bileti için mobil cihazlarınızdan Feribotlines’ı belli aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Rusya’ya turistik amaçlarla gitmek isteyen T.C. vatandaşlarının 30 gün boyunca vizesiz kalma hakkı bulunuyordu. Yaşanan siyasi krizlerden sonra maalesef vize zorunluluğu yeniden devreye sokuldu. Dolayısıyla Soçi feribot bileti aldıktan sonra vizenizi temin etmek durumundasınız. Feribotlines aracılığıyla hazırlanması gereken evrakları ve ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.  Rusya’ya sorunsuz bir şekilde giriş yapmanız için pasaportunuzun en az 6 ay boyunca geçerli olması gerekiyor. Ayrıca Rusya maalesef ki kapıda vize uygulamasına sıcak bakan ülkeler arasında bulunmuyor. Samsun Limanı’nda seyahatinizden en az 1 saat önce bulunmanız, check-in işlemlerin başarıyla tamamlanması adına son derece önemlidir. Soçi feribot biletlerinde çocuklara özel bir indirim yapılıyor. 5 saatin üzerinde sürse de keyifli geçmesi adına pek çok detayın düşünüldüğü bu yolculuğun sonunda sizi harika bir şehir bekliyor olacak. Oldukça hareketli bir liman olan Imeretinskiy Limanı ile başlayacak olan Soçi geziniz, çoğunlukla kıyı bölgelerinde yoğunlaşacaktır.

Soçi feribot bilet fiyatları hareket saatine doğru bir nebze daha artış gösterebiliyor. Bu nedenle feribot biletinizi bir an önce temin edin ve Soçi geziniz için heyecanlı geri sayıma başlayın. Samsun Soçi feribot bileti al seçeneği ile adım atacağınız Soçi, turistik açıdan Moskova ile yarışır düzeyde. Zaten son yıllarda pek çok organizasyonun bu şehirde yapılıyor oluşu da bunun açık bir kanıtı. Siyasi zirvelerin adeta merkezi olan Soçi, yakın zaman sonra Formula 1 Rusya etabına da ev sahipliği yapacak. Ayrıca 2018 yılında, bölgede çok sayıda Dünya Kupası müsabakası oynandı. Tam bir liman kenti olarak ön plana çıkan Soçi,  konumu nedeniyle tarih boyunca her daim paylaşılamayan bir şehir olmayı başarmıştır.

Devamını Oku