Online Feribot Bileti


Feribotlines Yunan Adaları başta olmak üzere yurt dışı feribot seferlerinin tamamını tek çatı altında toplayarak kullanıcılarının seyahatine en uygun seferi seçerek anında, güvenle satın alabilmesi ve biletine istediği zaman istediği yerden ulaşabilmesi için çalışır.

Feribotlines sayesinde artık hayalinizdeki tatile nasıl gideceğinizi düşünmenize, en güzel ve uygun otel, tur, eğlence seçeneklerini kapı kapı gezerek araştırmak zorunda değilsiniz, çünkü Feribotlines size en otel, tur seçeneklerini taverna ve gezilecek yer önerilerini ücretsiz seyahat danışmanıları ile sunuyor. Online feribot bileti almak ve hayalinizdeki tatile oluşturmak artık çok kolay!

Yunan Adaları Feribot Bileti Nasıl Alınır?

Türkiye ile Yunan Adaları ve Ukrayna arasındaki seferleri Feribotlines üzerinden anında online satın alabilirsiniz. Mykonos, Santorini gibi Yunanistan iç hat ve Yunanistan-İtalya seferlerinin rezervasyonlarını ise çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yunan Adaları Otel, Tur, Taverna, Araç Kiralama Seçenekleri

Satışını yaptığımız tüm Yunan Adalarında müşterilerimizin seyahatini en keyifli şekilde geçirmesi için çalışmaktayız. Seyahat danışmanlarımızın sizler için özel olarak seçtiği otel, tur, taverna seçeneklerini çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımız üzerinden öğrenebilir, en uygun fiyatlarla rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Seyahat Danışmanı

Feribotlines tüm müşterilerinin seyahatleri ile özel olarak ilgilenir. Seyahat ettiğiniz lokasyondaki gezilecek yerler, plajlar, oteller, en iyi restoran ve taverna seçenekleri için çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Bilet Nasıl Satın Alınır?

Feribotlines üzerinden bilet satın almak çok kolay ve güvenilirdir. Yunan Adaları ve Ukrayna feribotlarının tamamını karşılaştırarak anında 3D ödeme ve SSL güvenliği ile satın alabilirsiniz.

1. Adım: Seyahat Etmek İstediğiniz Rota ve Tarihi Seçip ‘’Sefer Ara’’ tuşuna tıklayın

2. Adım: Feribotlines size arama yaptığınız rota ve tarihte sefer düzenleyen tüm firmaların seferlerini gidiş ve dönüş olarak aynı ekranda gösterecek. Sefer saati, süresi, firma ve feribot, fiyat karşılaştırması yaparak seyahatinize en uygun feribotu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz seferlerle ilgili detay ve fiyatları sefer özeti bölümünde inceleyebilirsiniz

3. Adım: Sefer özeti sayfanızda seçmiş olduğunuz sefere ait bilgileri kontrol ederek devam edebilirsiniz.

4. Adım: Kişi Bilgileri Adımında seyahate katılacak kişilerin ve aracın bilgilerini girdikten sonra iletişime geçilecek kişiyi belirterek devam edebilirsiniz.

5. Adım: Sizin için hazırladığımız güvenli ödeme sayfasını kullanarak anında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfamız 3d ödeme ile çalışmaktadır ve tüm işlemleriniz SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgilerini kesinlikle kayıt altına alınmaz.

6. Adım: Tebrikler! Biletiniz e-mali ve cep telefonunuza gönderildi. Dilerseniz farklı mail ve telefon numaralarına biletinizi gönderebilirsiniz. Üstelik Feribotlines vermiş olduğunuz mail ve telefon numaranızla otomatik üyeliğinizi oluşturur ve biletlerinizi kaydeder. Bu sayede istediğiniz zaman üye girişi yaparak biletinize ulaşabilirsiniz.

Bonus: Biletinize istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşmanıza çok önem veriyoruz. Feribotlines’da satın aldığınız tüm biletlerinizi görüntülemek için üye girişi yaptıktan sonra Biletlerim sekmesine tıklamanız yeterli.