Mitsis Ramira Beach Hotel

2008 yılında tamamen yenileşmiş olan Kos adasında 5 yıldızlı eşsiz Mitsis Ramira Beach Hotel Kos adasının Psalidi tarafında yer almaktadır, yeşil bahçelerin ortasında sahile inşa edilmiş bir oteldir,toplamda Ana binada veya 8 bungolov binadan birinde 338 odanın tümü 5 yıldızlı bir otelin tüm konforunu misafirlerine sunmaktadır.

Bahcelerle çevrili tüm odaları,çağdaş bir tarzda,sıcak renklerle,mermer yer döşemesi,ahşap mobilyalar ile dekora edilerek misafirlerin konforlu bir şekilde kullanması için hizmete sunulmuştur.

Mitsis Ramira Beach otel barlar sokağına 3 kilometre,Lofaki Kafe Restoran’a 2,2 kilometre,Antik Kent çarsısına 2,8 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Mitsis Ramira Beach'te kalan konuklara her şey dahil konseptinde hizmet veren otelde tam pansiyon(kahvaltı,öğlen ve akşam yemeği) gün boyunca ücretsiz olarak içecekler,atıştırmalıklar ve yemekler sunmaktadır,alkollük ve alkolsüz içecekler,sıcak ve soğuk içecekler dahildir.

Mitsis Ramira Beach’te kalan konuklar aynı zamanda Kardamena’da bulunan Mitsis Norida Beach’in her şey dahil proğramından yararlanmaktadırlar.

YORUMLAR

Mitsis Ramira Beach Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Mitsis Ramira Beach Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım