EN KISA
YOLCULUK
 • 20 Dakika
EN UCUZ
BİLET
 • € 30
LİMANLAR
 • Kaş Limanı
 • Kastellorizo Port
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
 • 1 Gece 2 Gün
POPÜLER
SEFER ROTALARI
 • Kaş - Meis
SEFER YAPAN
FİRMALAR
 • Meis Express
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR
 • -

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

Bodrum - RODOS Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

Bodrum - RODOS Feribot Fiyatları

Kaş Meis Feribot
Yetişkin Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Çocuk Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Bebek Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Araç taşıyor mu? Hayır
Bisiklet Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Motor Tek Yön
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş
Binek Araç' %} Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Minibüs' %} Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş
Otobüs Tek Yön
Günübirlik
Gidiş - Dönüş

Meis Adası Nerede?

Meis Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
 • Likya Kaya Mezarı
 • Saint Jean Şövalyeleri Kalesi
 • Osmanlı Cami Müzesi
Meis Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
 • Mavi Mağara
 • Meis Limanı
 • Aya Yorgi Koyu
Meis Adası Gezi Rehberi

Yunan adalarının en küçük ve sakinlerinden biri olan Meis Adası aslında ülkemize Yunanistan anakarasından çok daha yakın. Ada Türkiye’nin tatil denilince akla ilk gelen şehirlerinden biri olan Antalya’nın popüler tatil merkezi Kaş ilçesinden yalnızca 2,1 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. Meis Express firması tarafından yaz ayları boyunca Kaş’tan Meis Adası’na feribot seferleri düzenleniyor ve bu seferlerle adaya ulaşmak 20 dakika sürüyor. Diğer ismi Kızılhisar olan Meis Adası’na Meis Express feribot bileti satın alarak gidebilir ve huzurlu, keyifli bir ada tatili yaparak hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirip evinize tazelenmiş şekilde dönebilirsiniz.

Meis gerçekten küçük bir ada ve turistik açıdan çok gelişmiş değil, bu sebeplerle ada hem sakin hem de kültürel dokusunu kusursuz biçimde korumuş. Meis Express feribot bileti alarak gideceğiniz adaya ayak bastığınızda hissedeceğiniz ilk şey huzur oluyor.  Adaya Kızılhisar denilmesinin sebebi adada bulunan kızıl kayalar. Adada ayrıca az da olsa zeytin ve üzüm yetiştirilse de asıl geçim kaynağı süngercilik. 

Küçük bir ada olan Meis’de tahmin edilebileceği gibi çok fazla gezilecek yer bulunmuyor, ancak adanın sahil şeridi, rengarenk evleri ve muhteşem güzellikteki mavi mağarası adayı çekici kılmaya yetiyor. Meis feribot seferi ile tatiliniz sırasında buraları gezmenin yanı sıra adanın hepsi sakin ve doğal güzelliklerini korumuş plajlarında deniz ve güneşe doyabilirsiniz. Adanın tüm koyları ve plajları gerçekten insanı kendine hayran bırakacak denli güzeller, emin olun ki Meis plajlarında bir kez zaman geçirdikten sonra ilk fırsatta tekrar bu şirin adaya gitmek için can atacaksınız.

Bildiğiniz gibi Meis bir Yunan adası ve Yunanistan da Avrupa Birliği üye ülkelerinden biri, dolayısı ile adaya seyahat edebilmek için vize almak gerekiyor.  Meis ülkemizde kapıda vize olarak bilinen kolaylaştırılmış vize programına dahil olan adalardan biri, yani adaya seyahat etmek için kapıda vize uygulamasından yararlanma şansınız var. Ancak kapıda vize olarak bilinen uygulamanın süresi kısıtlı, dolayısıyla eğer adada uzun bir tatil yapmayı planlıyorsanız Schengen vizesi almanız gerekiyor.

Feribotlines üzerinden Meis Express feribot bileti almanın en önemli avantajlarından biri sunulan özel vize danışmanlığı hizmeti. Meis de dahil olmak üzere seyahat edeceğiniz tüm Yunan adaları için bilet aldığınızda sistemimizce yönlendirileceğiniz özel vize danışmanlarımızdan gideceğiniz adaya hangi tip vize ile seyahat edildiği, vize için gereken belgeler gibi tüm bilgileri alabiliyorsunuz.

Meis Express feribot bileti sorgulaması yapabilir, sefer günlerini, bilet fiyatlarını öğrenebilir ve seyahat tarihinize uygun bileti sadece bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Haydi, hemen biletinizi alın ve bir masal dünyasını andıran Meis’te huzurla, lezzetli yiyeceklerle, deniz, kum ve güneşle dolu mükemmel bir tatil yaşamak için bavulunuzu toplamaya başlayın.