KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES

Meander Feribot Bileti


Yunan Adaları, her zaman Türk turistlerin ziyaret ettiği yerlerden birisi olmuştur. Farklı tarihi dokusu, temiz limanları ve sakin havasıyla tatilcilerin uğrak noktası olan Yunan adaları, artık ülkemizdeki insanların akınına uğramaktadır. Gelişen teknoloji ve ulaşım ağıyla beraber adalara gidiş de basitleştiğinden dolayı insanların adaları tercih etmesi son derece doğal bir hale gelmiştir. Özellikle Samos adası son yıllarda patlama yaşamış ve Türkiye’den kalkan Samos feribotları da artış göstermiştir. Meander feribot firması, Kuşadası-Samos arası seferler düzenleyerek Türk turistlerin ada ziyaretlerini kolaylaştırmaktadır.

Meander Travel kullanarak Samos adasına ulaşmak son derece konforludur. Ayrıca gelişmiş filosu ile bu firmanın müşterilerine güven sunduğu da bilinmektedir. Firmayı kullanarak Samos’un Vathy ve Pythagorion limanlarına 90 dakika gibi kısa bir sürede ulaşım sağlamak mümkündür. Yaz veya kış dönemi fark etmeksizin yılın 12 ayı Samos’a uğramak isteyenlerin Meander firması ile bunu gerçekleştirebileceklerinin tekrardan altını çizmeliyiz.

Firma, Samos’un Vathy limanına yaz aylarında her gün, kış aylarında ise Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sefer düzenlemektedir. Ayrıca Pythagorion limanına da Meander feribot seferi takvime göre seferler yapılmaktadır. Yolculuk ortalama 90 dakika sürdüğü için hem tatilciler Ege’nin muhteşem deniz manzarasını seyredebilir hem de konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirler.

Meander feribot bileti almak için Feribotlines arama motorunu kullanarak kolaylıkla biletinizi temin edebilir ve seyahatlerinize başlayabilirsiniz. 0-5 yaş ve 6-12 yaş çocuklar için farklı fiyat tarifeleri uygulayan Meander, süratli filosuyla sizleri adaya rahat bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmanın uzun yıllardır Yunan adalarına yolcu taşıdığı söyleyebilir ve Samos Adası’na yaptığı seferlerle tanındığını ifade edebiliriz.  

Samos Meander feribot bileti ile çok daha güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşabileceğiniz bir adadır. Sizler de tatilinizi Yunanistan’ın en güzel adalarından birisi olan Samos’ta geçirmek istiyorsanız biletinizi Meander üzerinden alabilir ve seyahatiniz için işlemlere başlayabilirsiniz. Firmanın Türk turistler için vize hizmeti verdiğini de belirterek yazımıza noktayı koyalım.