Marmaris Fethiye Mavi Yolculuk
Marmaris Fethiye Mavi Yolculuk

Gün 1: Marmaris:

Marmaris Limanda 15:30’da toplanarak, Tekneye girişimizi sağlıyoruz. Mürettebatla tanışma ve kabinlere yerleşmenin ardından, Akşam yemeğine kadar dinlenebilir veya İsteyen misafirlerimiz Marmaris’i keşfetmeye çıkabilirler. Akşam yemeğini Teknede alıyoruz.1. gün Marmaris konaklama ile tamamlanıyor.

Gün 2: Ekincik:

Sabah Kahvaltısından sonra, Rehberimiz tarafından seyir rotamızın belirtildiği, Teknede uyulması zorunlu Kuralları ve Opsiyonel Kara turları hakkında bilgilendirme toplantısı yapılır. Teknenin hazırlık ve bilgilendirme toplantısı ardından teknemiz Marmaris’ten ayrılıp Ekincik Koyuna doğru yolculuğuna başlar. İkinci günümüz ve geceleme Ekincik Koyunda demir atan teknemizde yapılır. Dalyan turumuza katılmak isteyen yolcular için, Tur Teknede alınan öğlen yemeği sonrasında başlar, Dalyan turu ortalama beş saat sürecektir, Akşam yemeğinden önce yolcularımız tekneye dönüş yaparlar.2.gün Ekincik konaklama ile tamamlanır.

Eksta Dalyan Turu : İz Tuzu Plajı- Kral Mezarları - Şifalı Çamur Banyosu – Dalyan bölgesini kapsamaktadır.

Gün 3:  Batık Hamam (Kleopatra)- Tersane - Kızıl Ada:

Günün ilk ışıkları ile tekne Ekincik Koyundan ayrılarak; tarih ve Doğanın buluştuğu Kleopatra Batık hamamda yüzme ve kahvaltı molası için hep birlikte seyre başlıyoruz. Öğlen yemeğini Tersane Koyunda alıyoruz, öğleden sonramız Tersane Koyunda geçiyor. 3.gün akşam yemeği ve gecelememiz KIZIL Ada’da gerçekleşecektir

Gün 4: Fethiye - Samanlık:

Kızıl Ada’dan sabah kahvaltısı sonrası ayrılıp,Su takviyesi ve Kumanya için Fethiye Limanı’na hareket ediyoruz.

Saklıkent Kanyonu Turuna katılmak isteyen misafirlerimiz yolcu edildikten sonra,teknede kalan misafirlerimiz ile Öğlen yemeği ve yüzme molası için Samanlık Koyuna demirliyoruz,4. gün teknemiz Akşam yemeği için Fethiye’ye döner ve geceleme Fethiyede yapılır

Ekstra Tur Saklıkent Kanyonu : Tlos-Saklıkent-Ölüdeniz bölgesini kapsamaktadır.

Gün 5: Göcek Körfezi - Yassıca Ada:

Fethiye limanından kahvaltı sonrası ayrılıp, Yassıca Adaya doğru yola çıkılır, öğlen yemeği ve yüzme molamız Yassıca Adada gerçekleşecektir.5.gün gecelememiz ve Akşam yemeğini Bedri Rahmi Koyunda yapıyoruz.

Gün 6: Bedri Rahmi Koyu-  Ağa Limanı:

Teknede aldığımız kahvaltı sonrasında,Bedri Rahmi Koyundan ayrılıyoruz.Domuz adasında öğlen yemeği ve yüzme için mola verip 6.gün akşam yemeği ve geceleme için Ağa Limanı’na geçiyoruz.

Gün 7: Kumlubük - Marmaris:

Teknemiz, Ağa Limanından sabah 05.00' da hareket eder. Kahvaltı ve yüzme molası, eşsiz güzellikteki Kumlubük'de verilir. Öğlen yemeği ve öğle sonrası için Cennet Adası'na geçilip, 15.30 itibariyle doğal güzelliği, gece hayatı, alışveriş merkezleriyle ünlü Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Marmaris Limanı'na giriş yapılır. İsteyen yolcularımız Türk Hamamı Turuna katılabilirler. Akşam yemeği servisi ve geceleme Marmaris'te yapılır. 

Sabah 05:00 saatlerinde teknemiz Ağa Limanından hareket eder.Kahvaltı molamız Kumlubükte verilir,kahvaltı sonrası yüzme molamızda aynı yerde devam eder.Öğlen yemeği için Cennet Adasına doğru yolculuk başlar,yüzme molamız yine bu muhteşem koyda verilecektir.Saat 15:30 itibariyle doğal güzelliği,gece hayatı,Alış veriş merkezleriyle ünlü turizm merkezi Marmarise giriş yapıyoruz,talep eden yolcularımız Türk Hamamı turuna katılabilirler,7.gün Akşam yemeği ve Konaklama Marmaris Limanda gerçekleşir.

Eksta Turumuz: Türk Hamamı

Gün 8: Marmaris:

Sabah kahvaltı sonrası vedalaşma ve tekneden ayrılış saat 10:00’a kadar gerçekleşmektedir.

 • Kişi başı 1 hafta tam pansiyon: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı/kek, akşam yemeği
 • Mürettebat hizmeti
 • Charter, kabin,liman, vergi prosedürleri ve harcamaları
 • Transitlog ve gemi acentalığı formaliteleri.
 • Palamar ücretleri
 • Yakıt ve kullanım suyu
 • Temiz çarşaf ve banyo havlusu
 • Teknede bulunan ekipmanların kullanımı ( Maske, şnorkel, palet, olta takımı gibi )
 • Yat Sigortası
 • İçme suyu dahil tüm içecekler (bardan satın alınabilir)
 • Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri
 • Tekneye ulaşım
 • Plaj havlusu
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Gemi kaptanı ve acente tur programında gerekli gördüğü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Promosyon turlarda iade/değişiklik yapılamamaktadır.
YORUMLAR

Marmaris Fethiye Mavi Yolculuk Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Marmaris Fethiye Mavi Yolculuk

Lütfen Tarih Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda / Yetişkin / Çocuk
Hotel
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım