İstanbul Odessa feribot seferleri iki yıldır her hafta karşılıklı olarak düzenlenmektedir. Ortalama 27 saat süren seferlerde bilet fiyatına kabin konaklaması ve seyahat esnasındaki 3 öğün yemek dahildir. Özellikle araçlı yolcuların gözdesi olan Ukrayna feribot seferleri ile Ukrayna’ya araçlı yolculukta yol boyunca karşılaşılan vize, konaklama, benzin ve yemek masraflarından kurtularak yaklaşık 1 gün süren bir deniz yolculuğu ve yataklı kamara konforuyla, güven içerisinde karşı limana kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

EN KISA
YOLCULUK
  • 27 Saat
EN UCUZ
BİLET
  • € 100
LİMANLAR
  • İstanbul Haydarpaşa Limanı
  • Port of Chornomorsk
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
  • 3 Gece 4 Gün
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

SEA PARTNER
Yetişkin Tek Yön 170,0
Günübirlik 170,0
Gidiş - Dönüş 170,0
Çocuk Tek Yön 75,0
Günübirlik 75,0
Gidiş - Dönüş 75,0
Bebek Tek Yön 10,0
Günübirlik 10,0
Gidiş - Dönüş 10,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 10,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 10,0
Motor Tek Yön 80,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 80,0
Binek Araç' %} Tek Yön 280,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 280,0
Minibüs' %} Tek Yön 650,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 650,0
Otobüs Tek Yön 950,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 950,0

Odessa Nerede?

Odessa Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Odessa Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
Odessa Gezi Rehberi

Ukrayna’ya pasaportsuz ve vizesiz seyahat edilebilmesi Ukrayana’ya Türkiye’den talebin her geçen gün daha da artmasını sağlıyor. İstanbul Haydarpaşa’dan Ukrayna’nın Odessa şehrinin Chornomorsk limanına İstanbul Odessa feribot seferleri düzenli olarak yolcu seferlerine başladı. Ukrayna’nın Karadeniz kıyısındaki ünlü turistk şehri Odessa’ya Türkiye’den başlayan feribot seferleri ile pasaport ve vizesiz olarak sadece yeni çipli kimliklerle seyahat etmek mümkün.

İstanbul Odessa araçlı feribot seçenekleri özellikle Ukrayna’ya arabayla gitmek isteyen turistlerin yoğun ilgisini çekiyor. Haydarpaşa Odessa arasında düzenlenen Ukrayna feribot seferleri 27 saatlik bir yolculukla vizesiz ve pasaportsuz olarak Ukrayna’ya araçla geçişi mümkün kılıyor.

İstanbul Odessa feribot seferleri haftanın iki günü karşılıklı olarak düzenleniyor. Odessa şehrinde Chornomorsk limanından kalkan feribotlar her hafta Perşembe ve Pazar günleri hareket ederken, İstanbul Haydarpaşa limanından kalkan Odessa feribot seferleri Salı ve Cumartesi günleri hareket etmekte.

Seferler Türk ve Ukrayna bayraklı iki feribot ile gerçekleştirilmekte. 2,3 ve 4 kişilik kabinlerde konaklanarak gerçekleştirilen İstanbul Odessa yolculuğunda gemide yemek servisi de yapılmakta. Özellikle araçlı yolcuların vize, yol, yemek masraflarından kurtaran Ukrana feribot seferleri ile Odessa’ya ulaşım çok kolaylaştı.

İster sadece yolcu ister araç ve yolcu taşımacılığına imkan veren İstanbul Odessa feribotu aynı zamanda yük taşıması da yapmakta ve Türkiye Ukrayna feribot seferleri ile ülkeler arasındaki ticareti kuvvetlendirmektedir.

Odessa İstanbul feribot seferlerinde yetişkin yolcu fiyatları kabin konaklamalı olarak 85€, araç fiyatları ise ek 15€’dan başlamakta. Yolculuk sırasında kabin konaklaması ve yemek servisi hizmeti sunulmakta.

Odessa’daki Chornomorsk limanı Karadeniz’deki en büyük ticaret limanalrından biri olma özelliğine sahip olması ve seferlerin İstanbul’un Haydarpaşa limanından hareket ediyor olması İstabul Odesse feribot seferleri rotasını her geçen gün daha da popüler hale getirmektedir.

Plajları, eğlence hayatı ve tarihi dokusu ile ünlü Odessa şehri pasaport istemeden seyahat edilebilir olması ve artan seyahat imkanlarıyla önümüzdeki yılların en popüler seyahat noktalarından birisi olamaya devam edecektir. Farklı seyahat seçeneği arayan tüm müşterilerimize Odessa seyahatini gezi planlarına eklemelerini önermekteyiz.

Devamını Oku