Giriş Yap / Üye Ol Üye girişi yapın veya üye olun.
000 FL Puan

Üye Girişi Üye Ol

HAKKIMIZDA

Feribotlines tüm yurt dışı feribot bileti ve seyahat esnasındaki ihtiyaçlarınızda destek olmak için sizinle! Türkiye’den yurtdışına sefer yapan tüm feribot firmalarını tek çatı altında toplamak için yola çıkan Feribotlines ile istediğiniz lokasyondaki tüm feribot firmalarını görebilir, seyahatinize en uygun seferleri bulabilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tüm feribot firmalarını karşılaştırın, seçin ve satın alın. Üstelik artık tüm süreci bilgisayarınız ve cep telefonunuzla yönetebilirsiniz. Biletiniz anında cebinizde ve mailinizde!

TÜRSAB Logo

Belge No: A-10504
Belge Doğrulama


HİZMETLERİMİZ

Yunan Adaları Seferleri

Feribotlines olarak feribot firmaları ile geliştirdiğimiz iş birliği sayesinde size satın aldığınız bileti en uygun fiyattan aldığınızın garantisini sunar.

Sefer Karşılaştırma

Tek yapmanız gereken gitmek istediğiniz lokasyonu ve tarihi seçmek, sistemimiz size tüm seferleri, saatlerini ve fiyatlarını karşılaştırın.

Biletine Dilediğin Yerden Ulaş

Biletinizi bilgisayar veya cep telefonu ile 3 adımda satın alın ve indirin. İstediğiniz zaman tek tıkla tüm biletlerinize ulaşın.

Açığa Alma & Değişiklik

Feribot firmasının açığa alma ve tarih değişikliği prosedürlerini online talep oluşturarak hızlıca gerçekleştirin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bilet tipleri nelerdir? En fazla kaç kişiye bilet alabilirim?

Yetişkin, çocuk ve bebek olarak üç bilet tipinde biletleme yapılmaktadır. Bebek 0-2 yaş, Çocuk 2-12 yaş, yetişkin 12 yaş ve üstü için geçerlidir. Yunanistan üzerinden en fazla 10 yolcu ve 10 araç için satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Araç başına bir yetişkin şoför bulunması gerekmektedir. Daha büyük grup rezervasyonlarını [email protected] veya çağrı merkezimizle irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Feribot biletini nasıl satın alabilirim?

Feribot bileti satın alımı ve sonrasındaki tüm süreci Nasıl Çalışır sayfasından inceleyebilirsiniz.

Feribot biletlerinde elektronik bilet (e-bilet) seçeneği var mıdır?

Feribot seferleri e-bilet’i henüz desteklemiyor. Size göndermiş olduğumuz voucher’ı kullanarak feribot firmasının ofisinden veya kalkış limanında bulunan kioskundan check-in yaparak biniş kartınızı temin etmeniz gerekmektedir.

Biniş kartımı nereden alabilirim?

Biniş kartınızı sefer günü limandaki feribot firma kioskuna voucher ve pasaportunuzu göstererek ister çift yön, ister tek yön olarak alabilirsiniz. Biniş kartınızı sefer gününden önce almak isterseniz feribot firmasının ofislerinden check-in yaparak temin edebilirsiniz. *Biniş kartının kaybedilmesi durumunda ilgili firmanın prosedürleri geçerlidir.

Seferden ne kadar önce limanda olmalıyım?

Seferden en az 1 saat önce limanda olmalı ve check-in işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Bayram ve yılbaşı gibi özel günlerde pasaport kontrollerindeki yoğunluktan dolayı 2 saat önce limanda olmanızı önermekteyiz.

Biletimde iade, değişiklik veya açığa alma seçeneğim var mı?

Feribot bileti tarih değişikliği ve açığa alma işlemleri ilgili feribot firmasının kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Bu kurallar seçtiğiniz bileti satın almadan önce kurallar bölümünde tarafınıza iletilerek onayınız alınmaktadır. Mesafeli sözleşmeler yönetmeliği çerçevesinde feribot biletlerinde iade yapılamamaktadır.

Grup rezervasyonlarını nasıl yapabilirim?

Grup rezervasyonlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir, veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Talebiniz ivedilikle cevaplanacaktır.