Grecian Castle Hotel
Grecian Castle Hotel
Grecian Castle Hotel
Grecian Castle Hotel

Grecian Castle Hotel, taş ev tarzındaki göz alıcı mimarisiyle eşsiz bir tatil deneyimi yaşamaları için konuklarını ağırlamayı bekliyor. Sakız Adası egenin kalbinde Yunanistan’ın en gözde adalarından birsi. Grecian Castle Hotel, merkeze yakın ama karmaşadan uzak, Adanın merkezine araçla 6 dakikada ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Grecian Castle Hotel gezebileceğiz tarihi ve turistik yerlere, eğlence mekanlarına yakınlığı sebebiyle tercih edebileceğiz en konforlu ve zarif bir otel.

24 saat açık resepsiyon hizmeti veren Grecian Castle Hotel aynı zamanda lobide ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, havuz, havuz barı, spa, bisiklet kiralama, ücretsiz otopark gibi birçok olanak sağlamaktadır. Grecian Castle Hotel odaları tamamı ile rahat hissedeceğiniz şekilde dekore edilmiştir. Grecian Castle Hotel’in tüm odalarında, uydu alıcılı TV, mini buzdolabı, telefon, kasanın bulunduğu gibi geniş oturma alanları ile size ailenizle birlikte evinizde alışkın olduğunuz konforu sunmaya devam edecek.

Grecian Castle Hotel, Bella Vista plajına sadece 100 metre uzaklıkta buluyor. Karfas plajı ise Grecian Castle Hotel sadece araçla 9 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Dilerseniz Sakız Adasının mavi sularında yüzebilir, Grecian Castle Hotel’den 9 dakikalık bir yürüyüşten sonra Arkeoloji Müzesi’ni gezebilir, Sakız Kalesi’e gidip tarihin izlerini görebilirsiniz.

YORUMLAR

Grecian Castle Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Grecian Castle Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım