Golden Sand Hotel
Golden Sand Hotel
Golden Sand Hotel
Golden Sand Hotel

Masmavi denizi ve Yunanistan’ın 5 büyük adasından biri olan Sakız'ın kumlu bir plaj üzerinde yer alan Golden Sand Hotel konforu, tarzı ve hizmetiyle eşsiz bir tatil deneyimlemek isteyen konuklarını bekliyor. Golden Sand Hotel, Sakız Adası merkezine 7 km, Chıos Ulusal Havalimanına 3.5 km uzaklıkta olup, adanın en güzel tatil konumlarından biri olan Karfas bölgesinde yer almaktadır.

Karfas bölgesinin en iyi plajlarından birine sahip olan Golden Sand Hotel konumu ve kum plajı ile konuklarından her zaman tam not alıyor.

Denize sıfır konumda olan Golden Sand Hotel ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, açık yüzme havuzu, havuz barı, otel barı, animasyon ekibi, çeşitli su sporları, Yunan geceleri ile konuklarına birçok olanak sağlamaktadır. Golden Sand Hotel odalarında bulunan TV, mini buzdolabı, telefon, kasa, saç kurutma makinası ve eşsiz deniz/bahçe manzaralarına bakan balkonları ile size evinizde alışkın olduğunuz konforu sunmaya devam edecek.

Golden Sand Hotel’de havuzun yanında yer alan ana restoranı ile denizin ve havuzun eşsiz manzarası ile birlikte lezzetli yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Havuzun büyüleyici alanında Yunan geceleri ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR

Golden Sand Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Golden Sand Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım