Emporios Bay Hotel
Emporios Bay Hotel
Emporios Bay Hotel
Emporios Bay Hotel

Emporios Bay Hotel, Sakız Adası’nda sakin ve huzurlu atmosferi, misafirperverliği ve konforuyla size eşsiz bir tatil deneyimi yaratacak bir aile işletmesidir. Emporios Bay Hotel, küçük Emporios körfezindeki Sakız Köyü bölgesinde yer almaktadır.

Emporios Bay Hotel, Emporios Plajına sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde olup adanın ünlü siyah taşlı, volkan tipi plajına Mavra Volia’ya sadece 370 metre uzaklıktadır.

Emporios Bay Hotel ücretsiz Wi-fi, kafe- bar, havuz, özel otopark, araba kiralama gibi otel bünyesinde birçok olanak sağlamaktadır. Emporios Bay Hotel odalarında özel kasa, klima, TV, küçük mutfak, mini buzdolabı bulunmaktadır. Emporios Bay Hotel’in balkonlarından dağ, havuz veya deniz manzarasına bakan odaları ile konuklarına tatil süresi boyunca eşsiz bir huzuru sunuyor. Emporios Bay Hotel konuklarının rahat bir uyku çekmesi için sadece doğal malzemelerden yapılan Coco-mat yataklarıyla konforlu bir dinlenme olanağı sağlıyor. 

Sakız merkez ve limana 30 km olan Emporios Bay Hotel’in çevresinde de görülmeye değer yerler bulunmaktadır. Chios Mastic Müzesi’ne araçla 3 km, Pyrgi Köyü'ne araçla 4 km, berraklığı ve turkuaz suyu ile sizi şaşırtacak Vroulidia plajına 4 km mesafede olup, Emporios Bay Hotel yakınlarında birçok taverna bulabilirsiniz.

Emporios Bay Hotel hem ünlü plajları hem de otel bünyesindeki hizmeti ile konforlu ve eğlenceli bir tatil deneyimi yaşamaları için konuklarını bekliyor.

YORUMLAR

Emporios Bay Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Emporios Bay Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım