Είσοδος / εγγραφείτε Üye girişi yapın veya üye olun.
000 FL Puan

Üye Girişi εγγραφείτε

Müjde, Kapı vizesinde online ödeme güvencesi! İster Yunanistan Schengen, ister kapı vizesi başvurunuzu online başvuru kolaylığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Siz başvuru formunu doldurun ve rezervasyonunuzu tamamlayın, vize danışmanlarımız size ulaşsın!

Yunanistan Vizesi

YUNANİSTAN
SCHENGEN VİZESİ
YUNANİSTAN
KAPI VİZESİ
Yunanistan Schengen Vizesi

Yunanistan Schengen Vizesi

Size özel vize danışmanı ile Hızlı, Kolay Güvenilir vize başvurusunun farkını yaşayın. Yunanistan vizenizi en kolay şekilde alın!

Vize Türü
Fiyat / Yetişkin
Seyahat Başlangıç Tarihi
İkamet Ülkesi
Yetişkin, Çocuk, Bebek Sayısı
ΚΛΕΊΣΕΤΕ
Toplam Tutar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yunanistan vizesi başvuru süreci nasıl işliyor?

Yukarıdaki formu doldurarak başvurunuzu başlattıktan sonra Feribot Lines’ın size özel atadığı vize danışmanınız ile tüm süreci kolayca yönetmenin rahatı ve doğru başvuru yapmanın güveni sizinle! Feribot Lines’ın size atadığı özel vize danışmanınız size ulaşarak tüm başvuru sahipleri için kişiye özel gerekli olan evrakları belirliyor. Bu evrakları hazırladıktan sonra bize ister elden ister kargo ile ulaştırabilirsiniz.

Vize danışmanınız tarafından tüm dilekçeler, başvuru formları ve check-listler hazırlanıp imzanıza sunuluyor ve başvuru dosyanız hazırlanıyor. Bu sırada randevunuz çoktan alınmış oluyor ve randevu günü başvuru işleminiz vize danışmanınız tarafından gerçekleştiriliyor*. Konsolosluk işlem süresinin sonunda çıkan pasaportunuz konsolosluktan vize danışmanı tarafından alınarak size ister elden, ister kargo ile teslim ediliyor.

Konsolosluğa gelmem gerekli mi?

*Son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi için parmak izi verdiyseniz randevu günü konsolosluğa dahi gelmenize gerek yok! Eğer parmak iziniz yoksa randevu günü konsoloslukta vize danışmanınızla buluşuyor ve parmak izi veriyorsunuz. Tüm süreçte vize danışmanınız size eşlik ediyor.

Kaç gün önce başvurmak gerekli?

Yunanistan vizesi için seyahat tarihinizden maksimum 90 gün, minimum 1 hafta önce başvuru yapılabiliyor. Minimum süre konsolosluk yoğunluğuna göre özellikle resmi tatil öncesi günlerde 2 haftaya çıkabiliyor.

Başvuru kaç gün sürmekte?

Yunanistan vizesi konsolosluk işlemleri başvurunun yapıldığı randevu gününden sonra başvuru şehrine göre 5 ile 15 gün arasında sürebilmektedir. Bu süreç dönemlik yoğunluklara göre değişebilmektedir. Acil vize başvurularınız için 0850 885 00 97 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kaç günlük vize verilir?

Konsolosluklar vize sürelerini kendi inisiyatifleri ile belirlemekte ve bu süreyi belirlerken belirli kıstaslara bakmaktadır. Feribot Lines vize danışmanları sizin için en özel başvuru sürecini yöneterek alabileceğiniz en uzun süreli vizeyi almanız için çalışır.

İlk giriş ülkesi olma zorunluluğu var mı?

Yunanistan vizesi aldıktan sonra farklı Schengen ülkelerine seyahat edecekseniz dahi ilk giriş ülkenizin Yunanistan olması gerekmektedir.

Yunanistan vizesi evrakları neler?

Yunanistan vize başvurusu yaparken başvuru dosyasının kişiye özel hazırlanması gerekmektedir. Vize danışmanınız seyahat geçmişinize ve kişisel durumunuza özel evrak listesini oluşturarak tarafınıza iletmektedir.