Chios City Point Hotel
Chios City Point Hotel
Chios City Point Hotel
Chios City Point Hotel

Sakız Adası deniz manzarası ile bütünleşmiş olan Chios City Point Hotel, sizlere keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Chios City Point Hotel’de, merkezi konumu ve muhteşem liman manzarası ile kusursuz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Sakız limanından yürüme mesafesinde olan Chios City Point Hotel Yunan misafirperverliği ile sizleri karşılıyor.

Sakız Adası merkezinde bulunan Chios City Point Hotel; ücretsiz Wifi bağlantısı, ücretsiz otopark, araç kiralama ve ücretsiz bisiklet kiralama olanaklarını sunmaktadır. Evinizden uzakta ama evinde gibi hisset misyonu ile hizmet veren Chios City Point Hotel odalarında, konforlu bir yaşam alanı mevcut. Klima, telefon, buzdolabı, Tv, saç kurutma makinesi gibi imkanlar ve masmavi sulara bakan manzarası olan balkonlar bulunmaktadır. Chios City Point Hotel bazı odalarında mini mutfak bulunmakta olup, konukların konforu her zaman ön planda tutulmuştur.

Merkezi konumuyla Chios City Point Hotel, Sakız adasının tarihi ve kültürel yerlerine, plajlarına, doğal güzelliklerine yakın olması sebebiyle adayı keşfetmek isteyenlerin tercih edebileceği bir otel. Dilerseniz bisikletinize binebilir ve adanın keyfini çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR

Chios City Point Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Chios City Point Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım