Hafızanızdan çıkmayacak bir Mykonos tatiline hazır olun! Mykonos'a hava yolu ile ulaşım alternatif bir tercih olarak görülsede,feribot biletleri uçağa kıyasla daha uygundur.

EN KISA
YOLCULUK
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

Lines JET
Yetişkin Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Çocuk Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Bebek Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Motor Tek Yön 0,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 0,0
Binek Araç' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Minibüs' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Otobüs Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0

None Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
None Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
None Gezi Rehberi

Çeşme Mykonos Feribot Bileti

İzmir’in gözde tatil destinasyonlarından biri olan Çeşme’den Yunan adalarına geçiş yapmak artık çok daha kolay. Çeşme üzerinden bazı adalara doğrudan, bazı adalara ise aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. Çeşme Limanı üzerinden aktarmalı olarak Mykonos’a gitmek adına Çeşme Mykonos feribot bileti seçeneklerini değerlendirmeniz mümkün. Hem farklı firmalara ait Çeşme Mykonos feribot saatleri hem de fiyatları karşılaştırabileceğiniz Feritbotlines.com, size bu konuda önemli bir kolaylık sağlıyor. İster telefonunuzdan, isterseniz de tabletinizden ya da laptopunuzdan, günün her saati online olarak Mykonos feribot bileti satın alabilirsiniz. Sezonun yoğun olduğu dönemlerde  Mykonos Adası’na olan ilgi, beklenildiği üzere daha da artıyor. Mykonos’a feribotla gidebilen şanslı kişilerden biri olmak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 Akdeniz ikliminin tipik özelliklerini yansıtan Mykonos,  tüm dünyadan soyutlanmış bir cennet adası olarak görülüyor. Kendine has kuralları ve eğlence anlayışı ile ezberleri adeta yıkıp geçen bu adada hayatınız boyunca hafızanızdan çıkmayacak bir tatile hazır olun. Mykonos’a uçakla gitmek alternatif bir tercih olarak değerlendirilse de Mykonos feribot bileti, uçak fiyatlarına kıyasla çok daha uygun.  Ayrıca yolculuğun keyfini uzun uzun yaşamak, Ege’nin serin sularını adeta içinde hissetmek isteyenler açısından Çeşme Mykonos feribot seferleri gayet ideal bir tercih. Diğer limanlardan olduğu gibi Çeşme’den de Mykonos’a direkt gitmek mümkün olmadığı için aktarmalı Çeşme Mykonos feribot bileti al seçeneği değerlendirilmelidir.

Yunanistan’daki bir adaya giriş yapmak adına pasaport ve vizenizin bulunması gerekir. Genellikle geçici vize işlemleri limanlarda hızlı bir şekilde hallediliyor. Bu arada biletlere yurt dışı vize harcının dahil olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Çeşme Mykonos Adası feribot bileti aldıktan sonra çıkacağınız yolculukta öncelikle Sakız Adası’na geçmek durumundasınız. Sakız Adası ile Çeşme arasında yaklaşık olarak 30- 35 dakikalık bir mesafe var. Daha sonra Sakız Adası üzerinden toplamda 6 saat süren bir yolculuğun sonunda Mykonos Adası’na ulaşmanız mümkün. Söz konusu feribot seferlerini Blue Star Ferries,  Seaways Hellenic başta olmak üzere pek çok firma organize ediyor. Dilerseniz normal, dilerseniz de VIP koltuklardan ya da kabinli bölümlerden bilet temin edebilirsiniz.

Çeşme Mykonos feribot seferleri ile varacağınız ada, güney ve kuzey olmak üzere iki  bölümden oluşuyor. Güney bölümü gece hayatı ve partileri ile; kuzey bölümü ise dingin ve huzurlu atmosferi ile ön plana çıkıyor. Gün batımı seyir noktaları ile ülkenin en güzel yerlerinden biri olan Mykonos’ta yaklaşık 10 bin insan yaşıyor. Bilhassa yel değirmenlerinin bulunduğu yerden Mykonos’un nefes kesen manzarasının seyrine dalabilirsiniz. 400 civarında kilisesi olan ada, ülkenin yemek kültürünü yansıtan restoranlara sahip. Ayrıca diğer adalarda olduğu gibi burada da deniz mahsulleri ön planda. Aynı gün feribotla geri dönmek yerine adada kalmayı tercih edecekler için bölgede çok sayıda konaklama seçeneği bulunuyor. Yine de Mykonos’un genel anlamda diğer adalara kıyasla biraz daha pahalı bir yer olduğunu hatırlatalım. Denize girmek ve bol bol güneşlenmek için Nammos, Paradise gibi bölgede büyük ilgi gören plajları tercih edebilirsiniz. Turkuaz renkli, çarşaf gibi denizi dışında; kiliseleri, şapelleri, yel değirmenleri, müzeleri, eğlence mekanları ve yemekleri ile Mykonos size çok şey vadediyor.

Devamını Oku