Catherine Hotel
Catherine Hotel
Catherine Hotel
Catherine Hotel

Kos Adası ya da çok bilinen adıyla İstanköy adasında merkezde bulunan Catherine Hotel rahat, kolay ulaşılabilir ve çevresinde tarihi yerler, mağazalar, plajlar olsun diyenler için ideal bir otel olacaktır.

Kos sahil yoluna 3 dakika, limana ise yürüyerek 10 dakika uzaklıkta olan Catherine Hotel sizlere güzel bir tatilin imkanını sunuyor.

Merkezi konumda bulunan Catherine Hotel odalarında Kos limanı ve şehir manzaralı büyük pencereler veya balkon bulunmaktadır. Catherine Hotel ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, kütüphane, bisiklet kiralama, kuru temizleme gibi ihtiyacınız olan tüm olanaklar sağlıyor. Catherine Hotel güneşlenmek için güzel bir manzaraya sahip terası ile sizlere huzurlu bir zaman geçirmenizi sağlayacak.

Kos Adası'nda merkezi konumda olması en büyük avantajlarından olan Catherine Hotel’de dilerseniz bisiklet kiralayabilir veya yürüyerek çevresinde bulunan birçok tarihi yerleri, mağazaları ya da mekanları gezebilir, adayı keşfedebilirsiniz. Kos adasının en güzel plajlarına yürüyerek gidebilir, denizin ve Kos tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR

Catherine Hotel Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Catherine Hotel

Lütfen Hotel Seçiniz

/ Yetişkin başı

Oda Tipi
Giriş
Çıkış
Oda / Yetişkin / Çocuk
Oda / Yetişkin / Çocuk / Bebek Sayısı
Ödeme Tutarı (Yetişkin başı)
FIRSATI YAKALA
Biz Sizi Arayalım