KAPAT
ANA MENÜ ÜYELİK DİL / LANGUAGES
EN KISA
YOLCULUK
  • 90 Dakika
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

AYVALIK - MİDİLLİ Feribot Seferleri

Sefer Tarihi Kalkış Saati Varış Saati Feribot İsmi Araç Taşıyor mu?
18.06.2019 09:00 10:30 ARAÇLI FERİBOT / LESVOS Evet
18.06.2019 09:00 09:45 MİDİLLİ KATAMARAN Hayır
18.06.2019 18:00 19:30 Araçlı Feribot Evet
18.06.2019 18:00 19:30 HIZLI FERİBOT / K. ŞEVKET İYİDERE Hayır

AYVALIK - MİDİLLİ Feribot Fiyatları

HIZLI FERİBOT / N. ALİ YILDIRIM
Yetişkin Tek Yön 15.0
Günübirlik 12.5
Gidiş - Dönüş 12.5
Çocuk Tek Yön 10.0
Günübirlik 7.5
Gidiş - Dönüş 7.5
Bebek Tek Yön 2.0
Günübirlik 1.0
Gidiş - Dönüş 1.0
Araç taşıyor mu? Hayır
Bisiklet Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Motor Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Binek Araç Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Minibüs Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0
Otobüs Tek Yön 0.0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0.0

Samos Adası Nerede?

Samos Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Samos Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
TRAVEL TO
TRAVEL FROM
Samos Adası Gezi Rehberi

Barel Travel bünyesinde farklı hizmetler de bulunsa da, esas olarak Kuşadası-Samos güzergahında feribot ulaşım hizmeti sunmaktadır.  Merkez ofisleri ise Kuşadası, Aydın’da bulunmaktadır. Barel feribot bileti satın almak istiyorsanız, Feribotlines arama motorunu kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek de feribot bileti alabilirsiniz. Kış ve bahar/ yaz dönemi şeklinde bilet satışları ve seferleri değişkenlik göstermektedir. Kış ayları boyunca cuma, cumartesi ve Pazar günleri Vathi Limanı’na sefer düzenlenmektedir. Pythagorion Limanı da Samos seferleri için kullanılıyor fakat yalnızca yaz döneminde belli zaman aralıklarında bu seferler gerçekleştirilmektedir.

Samos Adası, nam-ı diğer Sisam, Ege kıyısına en yakın adalardan biridir. Doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ilgi toplayan bu Yunan Adası için kısa bir feribot yolculuğu yeterlidir. Barel Travel feribot biletini aldıktan sonra maksimum 1, 5 saat içerisinde Samos’a varabilirsiniz. Seferihisar kalkışlı seferlere göre Kuşadası kalkışlı seferler daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Yolcu gemisinin adı ise Sultan-1’dir. Barel Travel firmasının bilet fiyatlarından söz etmek gerekirse, yetişkin sınıfı için günübirlik gidiş-dönüş kişi başı 40 euro’dur. Tek yön bilet 35 euro iken dönüşü açık bilet ise 45 euro olarak bilinmektedir. Bununla beraber 0 ile 5 arasındaki sınıftan herhangi bir ücret alınmadığını da belirtelim. Çocuk kategorisi için ise, gidiş- dönüş bilet 25 euro’dur. Tek yön bilet 20 euro ve dönüşü açık bilet ise 35 euro olarak belirlenmiştir.

Barel Travel firması ile Samos’a seyahat etmek isteyenlerin ayrıca, vize işlemlerini de tamamlaması gerekiyor. Yunanistan’a bağlı olduğu için Schengen vizenizin ya da yeşil/ gri pasaportunuzun olması gerekmektedir. Samos Barel feribot biletinizi edindikten sonra vize için gerekli yerlere başvurmalısınız. Yanı sıra, Nisan - Ekim ayları arasında ziyaret edecekseniz, kapı vizesi de alabilirsiniz. Bu vize ile azami 15 gün adada kalabiliyorsunuz. Tabii bu süreç boyunca yalnızca bir kez giriş hakkınız bulunuyor. Diğer dönemler için de Schengen vizesi şart. Barel Travel kapsamında feribot seferleri arasında kendinize en uygun Samos feribot biletini satın aldıktan sonra vize, tur, otel seçenekleri arasından en uygun ve güzel opsiyonları seyahat danışmanlarımız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

 

 

Devamını Oku