İzmir'in Aliağa limanından Midilli Adası'na seferler başlıyor! 2019 Haziran ayında başlayacak seferlerle İzmir Midilli feribot ulaşımı için gidilen yol kısalıyor ve İzmir Midilli'ye bağlanıyor. 

EN KISA
YOLCULUK
  • -
EN UCUZ
BİLET
LİMANLAR
ÖNERİLEN
GEZİ SÜRESİ
POPÜLER
SEFER ROTALARI
SEFER YAPAN
FİRMALAR
ARAÇ TAŞIYAN
FERİBOTLAR

Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Kalkış Limanı

Varış Limanı

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Seferleri

Hiç sefer bulunamadı.

SAKARYA (KARASU) - ODESSA Feribot Fiyatları

Lines JET
Yetişkin Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Çocuk Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Bebek Tek Yön 484,0
Günübirlik 484,0
Gidiş - Dönüş 484,0
Araç taşıyor mu? {% trans 'Evet' %]
Bisiklet Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Motor Tek Yön 0,0
Günübirlik
{% trans 'Gidiş - Dönüş 0,0
Binek Araç' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Minibüs' %} Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0
Otobüs Tek Yön 0,0
Günübirlik
Gidiş - Dönüş 0,0

Midilli Adası Nerede?

Midilli Adası Gezilecek Yerler

GÖRMEDEN GELMEYİN
Midilli Adası Gezilecek Yerler
POPÜLER PLAJLAR
{% trans 'TRAVEL TO' %]
TRAVEL FROM
Midilli Adası Gezi Rehberi

En popüler Yunan Adaları'ndan Midilli Adası'na ulaşım İzmirliler için artık çok daha kolay. 2019 Haziran ayında başlayacak olan seferlerle İzmirliler artık Ayvalık'a kadar gitmeye gerek kalmadan Midilli'ye ulaşabilecek. İzmir'in Aliağa limanından hareket eden feribotlarla 110 dakikalık bir yolculuk sonrası Midilli Adası'na ulaşılabiliyor. 

Türkiye'ye Yunanistan anakarasından çok daha yakın konumda bulunan Midilli iki büyük şehrimiz İstanbul ve İzmir'in tam ortasında. Farklı limanlardan kolaylıkla ulaşılabilir olması nedeniyle Midilli Adası her geçen yıl daha popüler hale geliyor. Ayvalık, Küçükkuyu ve Dikili limanlarından düzenlenen seferlerin ardından 2019 yılında İzmir'in Aliağa limanından da Midilli'ye seferler başlıyor. 2019 yaz ayları boyunca düzenlenecek Aliağa Midilli feribot seferleri ile İzmir'den Midilli'ye ulaşımı 3 saat kadar kısaltmış olacak ve günübirlik seyahatleri çok daha rahat gerçekleştirilmesini sağlayacak.

En büyük ve ünlü Yunan Adaları'ndan birisi olan Midilli, Barbaros Hayrettin Paşa ve ünlü Yunan şairi Sappho'nun da doğum yeri. Roma, Bizans ve Osmanlı egemenliğinde kalan Yunan Adası her üç kültürden de taşıdığı tarihi izlerleri koruyarak günümüze getirmeyi başarmış. Zengin tarihi mirası, eşsiz güzellikteki plajları ve Yunanistan'ın gastronomi başkenti ünvanı ile Midilli adası Yunan Adaları tatilinin en gözde destinasyonlarından. Aliağa Midilli feribot bileti alarak Midilli'nin size sunduğu bu eşsiz zenginliklerin tadını çıkartabileceğiniz bir tatil planlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Jalem Tur tarafından düzenlenecek seferler İzmir'in Aliağa limanından hareket ederek yaz boyunca Midilli'nin merkez limanı olan Mytilini'ye ulaşacak. Haziran ayında başlayacak İzmir Midilli feribot seferleri yaz ayları boyunca haftada iki gün karşılıklı olarak düzenlenecek. Jalem tur Aliağa Midilli feribot seferleri yaklaşık 2 saat sürecek ve sabah gidiş, akşam dönüş şeklinde organize edilecek.

Özellikle bahar ve yaz aylarında tam bir tatil cenneti olarak anılan Midilli Adası, aynı zamanda Yunan Adaları gastronomi başkenti. Birbirinden güzel plajlara sahip olan Midilli Adası deniz tatilinin yanı sıra dünya çapında ünlü köyleriyle kültür ve tarih turizmi açısından da eşsiz bir destinasyon.

Aliağa Midilli feribot seferleri aynı zamanda kapı vizesi imkanı da taşıyor. Feribot Lines aracılığıyla yaralanabileceğiniz kapı vizesi avantajı ile Aliağadan feribota binerek Schengen vizesi olmadan Midilli Adası'nı ziyaret edebilirsiniz. 2019 yaz ayları boyunca Midilli feribot biletlerini ve kapı vizesi işlemlerini Ferbot Lines seyahat danışmanları ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Devamını Oku